Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

‘Acımasız öldürme’ anne tepki göstermiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 21:55

Description

57 yaşındaki Frances Inglis, taşınan bir ambulansa çarptığında ağır kafa travmalarına maruz kalmış olan 22 yaşındaki oğlu Tom’u öldürmekten suçlu bulunarak bu hafta en az dokuz yıl hapsedildi.
Midslesex’teki Bronzefield cezaevinden Daily Mirror’la ilgili olan bir telefonda yaptığı konuşmada, “Hapishanede olmak Tom’un geçtiği şeyle karşılaştırıldığında hiçbir şey değildir.
“Onu acı çektirmek için ölüm cezası ile karşı karşıya kaldım, yine de yapardı, Ebeveynler çocukları için her şeyi yapmalı.”
“Bana ailemi desteklediğim için minnettarım, hüküm giymeyi bekliyordum ve cezaevine girmeyi umuyordum.
“Tom’un acısını sona erdirdiğimde ne yaptığımı biliyordum ama bu şekilde, Tom’un yerine ömür boyu hapis cezası aldım”
Londra’nın doğusundaki Dagenham’dan Inglis, yaşlı Bailey’ye yaşlı cehennemini bitirmek için Kasım 2008’de Tom’u öldürdüğünü yorucu bir ifadeyle söyledi.
Sürekli özürlü, karnına bir tüp ile beslenmiş ve konuşamıyordu.
26 yaşındaki oğlu Alex 26 yaşındayken kendisinin ve ailesinin annesini “% 100” desteklediğini ve merhamet öldürme yasasında değişiklik istemini söyledi.
Aynaya şunları söyledi: “Hayatını insanca sona erdirmek için cezalandırıldığı için harap durumdayız Tom her zaman gerçekten, gerçekten bağımsızydı ve her zaman” karışıklık yaratma “dedi, bu durumda olmaktan nefret ederdi. .”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.