Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Adam ‘adaşı’ kasabalarına para ayırıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:05

Description

Edinburg’dan Eric Gordon Douglas adına hareket eden hukukçular, gayrimenkulün bir parçası olarak Man Adası’ndaki Douglas Belediye Meclisine £ 10,887.73 tutarında bir çek gönderdiler.
Ancak adanın başkenti için olan konsey, bağışını tanımak için Douglas hakkında daha fazla bilgi çağırdı.
Danimarka lideri David Christian, “Dünya çapında 20 adede kadar sola 220,000 £ vardı ve soyadı paylaşılıyordu.
“Daha fazla bilgi alabilirsek, bu mükemmel olurdu, adından ayrı beyefendi hakkında hiçbir şey bilmediğimizi ve avukatları tarafından Edinburgh’lu olduğunu söylediklerini söyledi.
“Çok sıradık ve onu tanımak güzel olur.Ne yazık ki ne yapmamız gerektiği belirtilmemiştir Ancak kasabaya bırakılmıştır, bu yüzden onu kesinlikle iyi bir şekilde kullanacağız, hafızası iyi bir fikir olacaktır “dedi.
Bağış, geçen ay bir Politika ve Kaynak Komitesi toplantısında meclis üyelerine açıklandı.
Kurulda da yer alan Belediye Meclis Üyesi David Ashford şunları söyledi: “Beyefendiyi tanımak için bir şeyler yapmayı umuyoruz, avukatlarına geri döndük ve bunun bize ait olduğunu kontrol ettik, şaşırdık, miras aldık ama nadir bir şey bırakmak için alanla bir ilişkisi olmayan biri için. ”
Bay Douglas hakkında bilgi sahibi olan herkesin, cllr.dchristian@douglas.gov.im adresinden e-posta yoluyla ya da Douglas Belediye Meclisini arayarak konsey üyesiyle görüşmesi istenir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.