Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Adam şok silah sancıında dizüstü bilgisayar için vurdu ve öldürdü

  • Listed: 11 Ekim 2017 12:25

Description

30 yaşındaki Khurrum Ashraf, kendisinin ve bir meslektaşın kurşunların bir arkadaşı olan Manchester’daki Longsight’daki nakit parayı ve bir dizüstü bilgisayarı elden çıkmasını isteyen yalnız bir silahlı tüfek tarafından pusuya düştükten sonra vurularak öldürüldü.
Aslında Pakistan’daki Rawali’den gelen yarı zamanlı post-lisansüstü öğrenci olan Ashraf, geçen gece yaralarından öldüğü Manchester Kraliyet Revirine götürüldü.

    Polis, dün akşam saat 6.20’de ateş edildikten sonra cinayet şüphesiyle Longsight’tan 20 yaşındaki bir adamı tutukladı.
Ashraf, son birkaç aydır, Stamford Yolu’ndaki teraslı bir evden dışarı çıkan bir para transferi şirketi olan Global Forex’te çalışmıştı.
Greater Manchester Polis’ten Detektif Baş Müdürü Serena Kennedy şunları söyledi: “İlk araştırmamız kurbanını kurdu ve arkadaşları karşı karşıya kaldı ve sonra bir noktada silah ateşlendi ve maalesef kurban çarptı. Bu yaralanma ölümcül oldu.

    “Şu anda toplulukta endişeler olacağını ve gerçekleşen her şeyi öğrenmek için elimizden gelen her şeyi yapacağımız konusunda insanlara güven vermek isterim.
“Bu trajik, yalıtılmış bir olay gibi görünüyor ve öne çıkmak için bu suçu çözmemize yardımcı olacak bilgileri bulunan herkese hitap edeceğim” dedi.
Adının verilmesini istemeyen bir Asyalı adam olan kurbanın arkadaşı, Ashraf ve gümüş bir Mercedes SL sürücüsü olan başka bir çalışanın tek bir silahlı adam tarafından dükkânı kapatırken pusuya düştüğü ve bir çantayla ayrıldığını söyledi. arabaya.
Ashraf’ın evli olmadığını, hiç çocuğu olmadığını, ancak İngiltere’de kuzenin olduğunu söyledi.

    Olayla ilgili bilgi sahibi olan herkes, 0161 872 5050 numaralı telefondan veya Crimestoppers’dan 0800 555 111 no’lu telefondan polise başvurmalıdır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.