Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ajan Man City’in Mutu’yu ilgilendirdiğini iddia etti

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:40

Description

Mutu kış transfer pazarında Floransa’yı terk etmek zorunda kaldı.
“Transfer pazarının son haftası için İtalya’ya gideceğim. (Roberto) Mancini Manchester City’de onu istiyor ve takımının ideal bir oyuncusu olacağını söyledi.” oyuncunun ajan Giovanni Becali, www.fiorentina.it sitesinde aktarıldı.
“Mutu ile ilgilenen kulüpler, kulüplerini ücretlerini artırmasına kesinlikle izin verecek kulüpler var, Rusya’dan, özellikle de İngiltere’den gelen oyuncu için istekli kulüpler var.
Fiorentina olası bir Mutu devri hakkında konuşmaya istekli olup olmayacağı konusunda görüş birliğine varılmıştı.
Romanya uluslararası grubu, son altı ay içinde sıkıntı çekti ve Chelsea’ye ödeme talimatı verilen 17 milyon avro cezaya çarptı.
Para cezasının İsviçre Federal Mahkemesi tarafından geçici olarak askıya alınmasının ardından 31 yaşındaki genç için bir umut ışığı var.
Blues’a 2003 yılında 15 milyon poundluk maliyetle gelen Mutu, bir yıl sonra kokain için pozitif testten sonra görevden alındı ​​ve yedi ay boyunca dünya çapında bir futbol yasağı düzenlendi.
Chelsea tarafından baltalandıktan sonra menajeri yasaklanan Romen, Ocak 2005’de Juventus’a katıldı ve bir sonraki sezonun sonunda Fiorentina’ya taşınmadı.
Mutu, Haziran 2012’ye kadar Viyola ile sözleşme yapıyor ve bu sezon 10 lig maçında dört gol attı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.