Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Alistair Darling: Kamu işleri gidecek

  • Listed: 2 Ekim 2017 01:55

Description

Tories, Şansölyenin kabulünün İşçi Partisi’nin işlerde “ikiyüzlülük” edeceğini söyledi. İşçi, Tory hükümetinin işlere mal olacağını defalarca öne sürdü.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
Ve Bay Darling’in görüşlerinden sadece saatler önce Gordon Brown, Tory’nin – İşçi Ulusal Sigorta Katkı artışlarının çoğunu durdurma da dahil olmak üzere – politikalarını binlerce iş için “ölüm cezası” olarak ilan etti.
Başbakan şunları söyledi: “Muhafazakâr bakış her zaman işsizlik ödemesi gereken bir fiyattır. Burada ve şimdi, Nisan 2010’da benim önceliklerimden üç tane isteyin; size şunu söyleyeyim: İş, iş, iş “.

    Ancak saatler sonra, Şansölyesi, İş’in kendi planlarının kamu sektörü işlerine mal olacağını kabul etti.
Sendikalar, hükümet işlerinin özel sektörde “devredileceğini” öne sürdükten sonra duman atma ihtimalini de taşıyor.
Darling, Emek’in gelecek yığın açığını yarı yarıya azaltmaya yönelik planının bir sonucu olarak kamu sektörü işlerinin kesileceğini kabul etmesini istedi; “Bu kaçınılmazdı. Son 10 yılda, İş ve Emeklilik Bakanlığı’ndan 30.000 iş çıkardık.
“İnsanları özel sektörde tekrar çalışmaya başladık. Elbette ki, kaçınılmaz olarak, yeniden denge kurduğunuzda … bir iş transferini alacaksınız. ”

    Hazine’nin Gölge Sekreteri Philip Hammond, “Gordon Brown’un iş yerindeki ikiyüzlülüğü Alistair Darling tarafından açığa çıkarıldı. Şimdi, bir İşçi Partisi hükümetinin kamu sektöründe istihdamı azaltmayı umduğunu biliyoruz. ”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.