Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Amanda Knox jüriye bir katili markalamamasını istiyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 13:35

Description

22 yaşındaki Amerikalı öğrenci, İngiliz öğrenci Meredith Kercher’in öldürülmesi davası üzerine, Perugia’daki mahkeme salonuna duygu ile titreyen bir sesle seslendi.
Savcılar onu Kasım 2007’de Leeds Üniversitesinden değişim öğrencisi Meredith’i bıçaklamakla suçluyor, ancak dün avukatların yalnızca işi olduğu için yaptıklarını iddia etmiştir.
Akıcı İtalyanca konuşan ve daha önceki mahkeme masraflarına kıyasla daha akıllı görünen, kendine özgü “Foxy Knoxy” jüri tarafından gerçekte olduğu kişiye bakmak için yalvardı.
İki yıl boyunca duruşmalara devam eden Knox, mahkemeye, insanların sık sık nasıl bu kadar sakin olmayı başardığını sorduklarını söyledi.

    “Söylenilen ilk şey sakin olmadığım” dedi. “Ben olmadığım bir şey olarak tanımlanmaktan ve benim olmayan eylemlerden korkuyorum.
“Bir katil maskesini cildime zorla çektirmekten korkuyorum.”
Meredith’in yarı çıplak vücudu yurtiçindeki yılda Perugia’daki Knox’la paylaştığı evdeki odadaki kan havuzunda bulundu.
Amerikalı ve İtalyan eski sevgilisi Raffaele Sollecito (25 yaşında) aşırı seks oyununa başladıktan sonra Surrey Coulsdon’dan Meredith’i öldürmekle suçlanıyor.

    Dün kapanış konuşması sırasında Knox, “iki yıl boyunca hapiste tutulması konusunda kafası karışık, üzgün ve sinirli” olduğunu söyledi. Ancak durumun olumlu tarafını bulmaya çalıştığını söyledi.
“Ben üzülmem” dedi. “Bu durumlarda, üzülüyorum ve önemli anlarda pozitif bulmaya çalışıyorum. Yıllarca cezaevinde kalabilirdim ve bu beni mutsuz etti.
“Saçımı dışarı atıp hücreyi ayırıyor olabilirdim, ancak bunları yapmam. Sadece nefes alıp, böyle anlarda olumlu düşünmeye çalışıyorum. ”
yargıç ve jüri anlatarak sona eren notlar konuştu Knox: “Şimdi sıra sizde ve ben teşekkür ederim.” Daha önce onun sanık Sollecito “itiraf gerçek suçlu” için duygusal bir savunma yaptı.

    Knox’un ailesi, Seattle’lılar, cinayetten hüküm giyseler dahi savaşını bırakıp özgürlüğünü kaybetmeyeceklerini söyledi.
Annesi Edda Mellas, “Amanda masum, suçlu olduğu takdirde savaşmaya devam edeceğiz” dedi. Son iki yıldır zor olduğunu ancak kızının birkaç gün içinde özgür olacağından umutlu olduğunu söyledi.
Bugün veya yarın bir karar alınması bekleniyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.