Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Andrew Strauss, efsaneye selamlıyor. Graham Soğan

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:45

Description

Ancak gerçekleşen şey, önümüzdeki hafta Johannesburg’da yapılacak olan son teste girecek seride 1-0’lık liderliğini sürdürmesi için İngiltere’ye Cape Town Testi’nin sonuna doğru devam etti.
İngiltere kaptanı Strauss, Durham hızlı atıcı, 11 topu atlattıktan sonra Soğan’ları “efsane” olarak nitelendirdi ve tıpkı üç hafta önce Centurion’daki ilk Testte yaptığı gibi, İngiltere büyük bir kaçışı kutladı.
Strauss, “Hayır, Graham dışarı çıktığında gerçekten emin değildim” dedi. “Daha önce bu durumda olduğumuzu düşünüyordum ve hikayenin sonu çoğu zaman aynı değil.

    “Tekrar iyi bir iş çıkardı, ancak bunu hepimiz yargıç olarak bu duruma düşürdüğüm için 11’den sabırsızlanmalıyız” dedi.
İngiltere üçüncü testi 296-9’da tamamladı ve Güney Afrika’yı yine bir galibiyetle zafere ulaşamadı ve oyunun bitirilememesi nedeniyle oldukça hayal kırıklığına uğradı.
Son gün İngiltere’nin çoğunluğu için Paul Collingwood ve Ian Bell’in ekiplerini sadece beş banknotla aşağı yukarı son 13’e alması için dört saat vuruş yaparken kontrolü ele geçirdi.
Sonra panik vardı ve oyunu kaydetmek için son 17 top için soğan Graeme Swann ile yarasa bırakıldı.
Soğan dedi ki: “Gitmek için 10 fazlasıyla, mutlaka antreman setindeki soyunma odasında oturup endişelenilecek hiçbir şey yoktu. Sonra birdenbire yaralayacağım. Ancak yine beraber çekmek çok eğlenceliydi.

    “Durumun kontrol edildiğini hissettim, ancak kesinlikle ilk Test’ten daha sert bir son.
“Hepimiz vuruşumuz üzerinde çok çalışıyoruz ve kendimiz gibi günlerce kendimizi hazırladık düşünmek hoşuma gidiyor. Bu pozisyonda olmayı tercih ederim, ancak çizmek için en önemli şey bu “dedi.
Strauss, beraberlik oluşturmak için Collingwood’a, özellikle de Bell’e övgüde bulundu. Dedi ki: “Günün başında kesinlikle ikinci favoriyiz ve ayakta kalmamız için bazı batsmenlere ihtiyacımız vardı.
“Bildiğimiz Colly öyle oynayabilir, daha önce yapmış ve Belly uzun süredir böyle bir atış oynamak istiyor.

    “Bu kesinlikle onun aklında oynadığı herhangi bir atış kadar Ian için önemli oldu. Olağanüstüydü. ”
Final sınavı Perşembe günü İngiltere ile oynanacak başarılı bir seri galibiyet serisinden başlıyor.
Strauss şunları söyledi: “Seriyi kaybedemeyeceğimizi bilmek güzel ama biz onu kazanmaya geldik ve geri dönmelerine izin verirsek uçak evine oldukça mutlu olacağız.”
Güney Afrika’nın kaptanı Graeme Smith şunları söyledi: “Nakavt darbesinin iniş yapamaması çok sinir bozucu. Bir Test galibini kurduk, baskı altında buraya gelen pozitif kriket oynadık ama nakavt darbesini indiremedik.
“Şu anda soyunma odasında büyük bir hayal kırıklığı var – İngiltere muhtemelen Graham Soğanları teşvik etmeli ve şimdi bu rulo üzerinde.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.