Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Anneler Costa Coffee’yi ikiye katlarlar.

  • Listed: 4 Ekim 2017 21:45

Description

Genel Sekreter Alan Parker, Ocak ayında başlatılan güçlü beyaz “kadifemsi” kahveyi, anneler dahil anneler dahil olmak üzere bir mola vermek için popüler kanıtladığını söyledi. Aynı mağaza satışları dördüncü çeyrekte yüzde 9.5 arttı.
Ayrıca, Premier Inn otelindeki £ 29 oda teklifiyle “hafta sonları boş zaman ayırıcı” yı hedefledikten sonra yüzde 1.7 satış avantajından memnuniyet duydu. Parker, “Aileler Noel’de bizimle birlikte kaldı ve Granny’nin ön odasında kalmadı” dedi. Londra ziyaretçileri, yabancı ziyaretçilerin zayıf poundla şehre çekilmeleri nedeniyle en iyi performans gösterdiler. İş gezisi “zorlu” ama yine de büyüdü.
Hava koşullarına rağmen, Beefeater gibi pub restoranlarındaki satışlar yüzde 1,3 yükseldi. Üç aylık dönemde yüzde 3 artan grup satışları, “durgunluğun çok yavaş yavaş ezilmesine” rağmen bu yıl büyümeye devam edecek.
Bu hafta Whitbread, easyJet başkanı Andy Harrison’ın Kasım ayında emekli olan Parker’ın yerine geçeceğini söyledi. Parker şunları söyledi: “Şimdi zamanımı teknemize yelkenle geçireceğim.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.