Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Annenin sevinci … dökülmeye dayanıklı kase

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:00

Description

Küçük çocuklar için tasarlanmış uzay çanağının suya dökülmez olduğu iddia ediliyor. Zemine çarpmadan önce yiyecekleri yakalamak için döner, dalar ve salınır.
Ağırlıklı bir iç hazne 360 ​​derece döndürür, yiyecekleri ne kadar küçük tutarsa ​​kapasınlar, yiyecekleri içeride tutuyorlar.
34 yaşındaki Melinda Shepard, üç yaşındaki oğlu Aidan’ın döktüğü yiyecekleri sürekli olarak temizledikten sonra Loopa Gyro Bowl fikrini ortaya attı.
36 yaşındaki mühendis kocası Brad, yenilikçi tasarımı bir araya getirdi. Melinda, “Aidan atıştırmalıklarını her yere sızdırıyordu.
“Sorunu çözen pazarda hiçbir ürün bulamadım, kocama ihtiyacı açıkladım. Birlikte bir prototip yaptık.

    “Aidan onu sevdi ve ürünü, pazara sunmak için caddeleri aramamızı teşvik eden kâseye olan ilgisini verdi.” Bu düşünce Dragons ‘Den realite TV şovunun ABD versiyonunu Everyday Edisons’un yardımıyla nihayet bir gerçek haline geldi. .
Şovun ürün uzmanları, çiftin tasarımını ürettikleri ve sattıkları onlardan çok etkilendiler. Şimdi 9,99 $ (yaklaşık 6 £) tutarındaki kâse, dünyanın dört bir yanındaki ebeveynler tarafından koparılıyor.
Kuzey Carolina, Wilmington’daki çift ebeveynlerden aldıkları olumlu tepkiyle şaşırdı. Melinda, “Çok iyi geribildirim alıyoruz” dedi.

    Brad ekledi: “Sanırım çalışıyor çünkü neredeyse bir oyuncak ve bir çalışma kasesi gibidir. Çok güzel. ”
Ebeveynlik web sitesi raisingkids.co.uk’nin editörlerinden Catherine Hanly şunları söyledi: “Herhangi bir ebeveyn bebeği tanıyor ve döküntüler el ele gidiyor bu nedenle bu tasarım gerçekten zekidir. Bu harika bir fikir. ”
Pratik Ebeveynlik Danışmanı Daniella Delaney şunları söyledi: “Bu, uzay çağı aracıymış gibi, bu da babaya beslenme zamanı ile de ilgilenmenin bir yoludur.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.