Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Arthur tahta farklılıklarını gösteriyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 02:40

Description

41 yaşındaki oyuncu, Mayıs 2005’ten beri görev yaptığı yazıdan istifade ettiğini ve yüksek performanslı merkez müdürü Corrie van Zyl’in yedek parça ararken dizginleri teslim aldığını doğruladı.
Arthur, Doğu Londra’da düzenlediği basın toplantısında “Proteas’ların milli antrenörlerinden hemen etkilenerek istifa etmeye karar verdim” dedi. “Güney Afrika Kriket kurulu ile benim arasındaki farklılıklar ortaya çıktı ve mevcut şartlar altında ekibi alabileceğime inanmıyorum.”
“Devam etmeniz gereken bir zaman geliyor ve aklımda doğru kararı verdiğimi biliyorum, gösteri yapacak yeni bir bacak ayarı yapmak asla kötü bir şey değil ve halefi tüm çabalarını en iyisi “dedi.
Van Zyl önümüzdeki ay Hindistan ziyareti sırasında Güney Afrika’ya gidecek.
Ayrıca, Mike Procter’ın da aralarında bulunduğu ulusal seçim komitesinin üyelerinin yeniden yapılanma sürecinin bir parçası olarak görevlerinden çekindikleri bildirildi.
Oturum düzenleyicinin yerini eski ulusal seçim paneli üyesi CSA CEO’su Gerald Majola, yeni geçici patron Van Zyl ve eski kaptanı Kepler Wessels alacak.
Majola, “Yönetim kurulu, İngiltere serisinin ardından normal durum tespit sürecini takip eden ve hayal kırıklığı yaratan bazı sonuçların arka planında olan (Arthur’un) istifasını kabul etti.
“Bu süreç ortaya çıktıkça ve ilaçlar arandığında Mickey, Proteas’ın antrenörü olarak devam edebileceğine bu aşamada inanmadığına çok dürüst ve mütevazı bir bakış açısı dile getirdi.
“Kurul, Proteas’ın 2008/09 sezonunda şimdiye kadarki en iyi sezonunun olduğu ve Dünya Testi ve ODI sıralamasında en üst sırada yer aldığı noktaya gelmesinin sağladığı büyük katkılarından ötürü Mickey’e teşekkür etmek istiyor.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.