Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Arzunun nesneleri … Roberts Revival radyo

  • Listed: 10 Ekim 2017 21:05

Description

Roberts Revival ilk kez 1956’da ortaya çıktı ve yeni boyutlu bir aygıttan rekabet karşısında daha az popüler hale gelen tam boyutlu radyo setlerine pratik bir alternatif olarak tasarlandı: televizyon.
Taşınabilir bir radyo çok daha cazip bir yere sahipti. Dolayısıyla deri bezle kaplanmış ahşap dolabı ve tanıdık altın harfleri hızla ulusun kalbinde bir yer buldu.
Ve canlanma, leopar ciltten mink kürke, hatta mücevheri kaplanmış süetlere kadar her şeyin içinde barındırılan oldukça cazip bir aksesuar haline gelmeden önce değildi. 1961’de katı-altın bir sürüm serbest bırakıldı, bugünkü fiyatı 26.000 £. Canlanma, tasarımcılara ilham vermeye devam etti; bu modeller, Paul Smith’in şeritlerinden ve sarmallardan süslenmiş görünen modellerle ve Cath Kidston’a teşekkürler.

    Mevcut Revival, 1993 yılında, 16 renk aralığında yeniden başlatıldı ve Martini için bir TV reklamına dahil edildikten sonra, moda iç mekanlar için zorunlu bir öğeye dönüştü.
Analog sürüm halen üretilmekle birlikte, Revival DAB şimdi şovu çalmaktadır. Dışarıda aynı görünüyor, ancak iç kısımları 21’inci yüzyıl dijital yayıncılığına benziyor. Ve son olarak, çevreye duyulan saygıyla, yeni modeller, 120 saate kadar dayanıklı enerji tasarruflu bir pil alır.
l £ 150 civarında Roberts Revival DAB radyo. Ayrıntılar için, www.robertsradio.co.uk adresini ziyaret edin veya stokçuların bir listesi için 01709 571722’yi arayın.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.