Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Asker Afganistan’da vuruldu

  • Listed: 4 Ekim 2017 01:40

Description

Yoldaşlar, 3 Savaş Grubu’nun bir şirketi olan A Company 4 Rifles’tan askerin, Sangin’in kuzeydoğusundaki bir devriye üssünün yakınındaki “küçük silah ateşine” karıştığını söyledi.
Çatışma 267’ye girdiği için ölümü İngiliz ölümlerini de beraberinde getiriyor.
Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, akrabalarından birinin haberdar edildiği belirtildi.
Görev Gücü Helmand’ın sözcüsü Yarbay David Wakefield, “Kuzey Kazakistan’ın Sangin yakınlarında, bu sabah 3 Tüfek Savaşı Grubunun bir parçası olarak görev yapan 4 Tüfekten bir askerin öldüğünü bildirmek üzücü bir yükümlüyüm.
“Sangin Bölge Merkezinin kuzey doğusunda Patrol Bazında Blenheim’ın yaklaşık 700 metre doğusunda bir ayak devriye gezdi.
“Devriyesi devriyesi, 3 Rifles Battle Group’un İlçe Merkezi çevresinde küçük silah ateşiyle vurularak öldürülen eylem alanını genişletmek için sürmekte olan operasyonların bir parçasıydı ve düşmanla cesurca yüzleşmek için görevinden öldü; biz onu hatırlayacağız. ”
Nad-e-Ali’deki bir kontrol noktasına yakın bir patlamada yakalandıktan sonra Cuma günü hayatını kaybeden Tugay Keşif Gücüne bağlı 28 Mühendis Alayı’ndan Çeçen 34 yaşındaki Çavuş Paul Fox’a verdiği övgülerin ardından en son İngiliz ölümünün haberi geldi. Helmand.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.