Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ayrılık Altı Derece: Old Vic, Londra

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:40

Description

Guare’in kurgusal olarak ele aldığı olay, Stockrad Channing, Donald Sutherland ve Will Smith’le birlikte 1993 yılında çekilen, orta sınıf hırs ve makyajın hicivsel bir anlatımıdır; ancak şaşırtıcı bir şekilde, 1992 yılından bu yana Londra’nın ilk büyük canlanması budur.
Doğru, bugüne değinmiş bir his var, apartheid ve Gorbachev’e göndermeler var ve internetteki kısa bir kontrol, taklitçiyi derhal sızdıracaktı (Poitier’in dört kızı vardı ancak erkeklerin soyları yoktu).
Ancak para ve ünlünün baştan çıkarma kabiliyetimiz oyun temalarından bir diğeri gibi her zaman olduğu gibi kalır: kendi yurdunuza göre yabancıya daha fazla bağlı hissedebilirsiniz. Ve eğer oynamak eğlenceli görünüyorsa (belki zengin New Yorkluların bir kısmı Guare’in arkadaşları olduğu için) gerçekten ısırık olmaktan çok daha ilginç görünüyorsa, David Grindley’in yeni yapımı çok sayıda kutuyu işaretler.

    Keskin, esprili senaryo kadar hızlı tempolu, kırmızı yarı daire kızdıran kızgın bir Rothko boyası gibi. Tam frontal eşcinsel seks sahnesi bile gereksiz görünmüyor, ancak şaşırtıcı derecede iyi aydınlatıldığı gibi şaşırtıcı derecede şok edici. Ana performansların arasında Obi Abili ve Lesley Manville göze çarpıyor. Abili, karizmatik taklitçi Paul olarak kolay, caydırıcı bir cazibeye sahip değildir.
O yüzeysel sanat dükkanları Ouisa ve Flan Kittredge’in evinde görünür ve bir takım iddialar yapar: yalnızca gasp edildi, çocuklarının bir arkadaşı, siyah Hollywood simgesinin oğlu ve onlara bir rol teklif edebiliyor. babasının Kedilerin film versiyonu.

    Manville, çılgın bir duygusal kırılganlıkla ona ulaşan maskeli maskaralı adamın durumuyla hareket eden bir kadına, istekli, sığ sosyal tırmanıcıdan (“İki milyon dolar! İki milyon dolar!” Diye bir sanat anlaşması bağırır) güvenilir bir değişim geçirir. .
Bunlara ek olarak, ayrıcalıklı çocukların, anababaları Kevin ve Perry tarzlarına duydukları kızgınlıklarını dile getiren ve halihazırda enerjilenmiş şovda daha fazla dinamizm yaratan, olağanüstü en iyi kahramanlar eklendi.
VERDİC 3/5
Old Vic, Londra, 0844 871 7628, 3 Nisan’a kadar

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.