Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Azizler yarı yere daha yakın

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:10

Description

Jim Mallinder’ın tarafı, Pool Dörtün üstünde dört sayı atarak, önümüzdeki hafta sonu yapılacak bir tur maçla ikinci yarıdaki zorlu bir çaba gösterdikten sonra konuklarını bekletti.
Merkez Chris Mayor denemek ve sinek yarım Stephen Myler bir dönüşüm ve ceza sayesinde Azizler 10-0 idi. Wing Paul Diggin ikinci yarı başında galibiyetini uzattı ve Mylar Charlie Hodgson ve Sisa Koyamaibole ev sahipliği yapmaya başlamadan önce ikinci bir ceza daha ekledi.
Merkezi Billy Twelvetrees, Leicester’ın Welford Yolu’nda düşük kaliteli bir yarışmada Bath karşısında 27-11’lik bir zaferle yarı finale ulaşma umutlarını canlı tutmak için iki denemeyi puanlayarak görkemli bir dönüş yaptı.
Ekim ayında Ospreys’le Leicester’ın heyecanlı Heineken Kupası çizgisinin kahramanı Twelvetrees, ilk yarının sonunda Bath’ın direnişini kıran ve ikinci olarak galibiyeti müjdeleyen oyunu attı.
Justin Marshall, Saracens’in yarı finallere ulaşma umutlarını canlı tutmak için 28-5’lik üstün bir zaferle sahaya çıktığından, eski kulüpteki Leeds’e karşı temas etti.
Brendan Venter’in erkekleri, sekizinci Ernst Joubert ve olağanüstü fahişe Schalk Brits tarafından iyi idam edilen puanlardan sonra ilk yarıya 14-0 önde girdiler.
Adam Şarap, başka bir güzel hareketle Fenerbahçe’nin yarım saatlik puanı yakalamışken, üçüncülüğü yakalamıştı. Fakat ev hayranları için gerçek bir bahisçi 50. dakikaya geldiğinde Marshall, Saracens’le enfes bir mücadeleyi tamamladı. dördüncü denemeye.
Unutulacak Ospreys günleri Rodney Parade’de sıkıntılı bir sonuca vardı ve Newport Gwent Dragons’a 40-19 yenildi.
İlk yarı denemeye mahkumlar Adam Jones ve atıcı Ashley Smith ev sahibelerindendi, sinek yarısı Jason Tovey ise yedi ceza ve iki dönüşümden önce 25 sayı öne geçerken Aled Brew geç bir tempoda düşüşe gittiğini iddia etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.