Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Baize BBC ile kahverengileşti

  • Listed: 4 Ekim 2017 20:30

Description

ITV4, BBC’nin kuru yeşil mayoyu asmak için niyetli göründükleri 24 saat sonra, kendilerini serbest hava spor kanalı olarak konumlandırmak istediklerinin bir işaretini daha koydu.
WPBSA’nın yeni başkanı Barry Hearn, sporun gelecek sezonun ötesine geçmesini bekliyor ve BBC genel müdürü Mark Thompson’un harcama incelemesinde “BBC2’deki spor yayın miktarını azaltmak” taahhüdünde bulunmaktan hayal kırıklığına uğradı.
Bununla birlikte dün ITV4, gündüz spor karşılaşmalarının suyuna ayak basmak için egzersize 45 gün boyunca 59 Hint Premier League Twenty20 maçının canlı canlılığını açıkladı.
ITV’nin 70’lerin sonlarından bu yana ilk canlı kriket olduğu anlaşılıyor ve eski İcra Direktörü David Davies’in bulgularıyla ilgili hükümetin istişaresi sonrasında, Ev Küllüğü serisinin yalnızca ücretsiz radyo için listelenmesi gerektiği konusunda zamanında bir açıklama yapıldı.

    Sky’ın hakları için teklif verdiği söylenebilir ki, bir serbest hava istasyonu temyizine daha geniş bir itirazda bulunmak, spor yöneticilerinin Westminster’in dikte ettirmek yerine gerçek bir tercih yapabileceği anlamına geliyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.