Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Balkan savaşçıları, yuvarlak ikizdeki rüyamızı öldürebilirler

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:30

Description

Berabere göreceli olarak ılımlı bir grup gördüğümüzde, Brezilya ve İspanya’nın favori favorilerinin yarı finallere kadar karşı karşıya kalamayacağını keşfediyoruz ve aniden John Terry ve şirket Dünya Kupasını kazanmak konusunda sınırsız iyimserlik yaşanıyor.
Cuma gecesi Cape Town’da çekilişin gerçek mesajının burada yapıldığının anlaşılması daha akıllıca olur ve turnuvanın ikinci turunda Büyük Tehlike İngiltere’ye yalan söylüyor.
Fabio Capello müdürü, C Grubu’nda oynanan bilinen maçların ötesine geçmek için ABD, Cezayir ve Slovenya’ya karşı daha fazla isteksizken, FA birliği gerçek hikayenin nereye yerleştiğinden kuşku duymadı.
Büyük pozitif Brezilya ve İspanya’dan uzak tutuluyordu. Bu mutsuz negatif, İngiltere’nin hak edeceği ikinci tur maçının, Dünya Kupası’nın gerçek Ölüm Grubu D’nden sağ kurtulduktan sonra sertleşen rakip bir savaşa karşı geleceği kadar zor olacağıydı.

    Beraberinde Capello’nun yanında oturan Sir Trevor Brooking, FA’nın Futbol Direktörü idi
Geliştirilmesi. Brooking, “C pastasının tadına bakıp yemek yiyemezsin,” dedi.
ötesinde muazzam meydan okuma.
“Grup sahnesi bizim için mantıklı bir çizgi iken en zorlu gruplardan biri Almanya, Sırbistan, Avustralya ve
Gana. Sırbistan, gerçekten zor olacağını düşündüğümüz takımlardan biridir.
“Grubumuza gelirsek Grup D’den bir takım oynamak zorundayız ve bu zor olacak.

    “Öte yandan, çekilişin diğer yarısında Brezilya ve İspanya ile birlikte G ve H Gruplarına bakıyorsunuz.
Onların ikisine de yarı finale kadar yüzleşemeyiz ve önceden elinden gelen herkese sahip olacaksınız.
İspanya ve Brezilya’nın özleyeceği takımlar olduğunu söyledi. ”
Mesaj, yeterince açık – İngiltere taraftarlarının ikinci turdan daha fazla görünmemesi gerektiğini ve bu nakavt oyunda Almanya’nın kaçınması gereken ekip olduğunu varsaymanın akıl almaz olacağını.
Çekilişte topladığınız küresel fikir birliği, Brooking’in de belirttiği gibi – Manchester United’ın merkez ortası Nemanja Vidic’in yer aldığı bir Sırbistan tarafının yakınına gitmeyin.

    Beraberlikten önce, Gana yöneticisi Sırbistan’dan İngiltere’yi oynamayı tercih edeceğini söyledi. Ve Gana’nın ikinci tura ulaşmak için Sırbistan ve / veya Almanya’yı yenecek olursa, İngiltere’ye bakmayı umursamayacaklarından emin olabilirsiniz.
Sırbistan’ın sert çekilişine verdiği cevap cesur ve netti. Striker Dusko Tosic: “Tamam, şimdi ne yapacağız Almanya’yı mahvetti.”
Tabii ki İngiltere hayranları, Almanya’yı Euro 2008’de finalistlerken, 2006 Dünya Kupası’nda yarı finale kalanlar ve 2002 Dünya Kupası finalistleri için değil, John Terry ve şirket için mutlu bir ikinci tur çatışması olarak göremeyecekler. D Grubu tamamlayan Avustralyalılar da bu günlerde iyi bir takım ve motivasyonlarını dün çok açık yaptılar.

    Pim Verbeek Müdürü: “Zorlu bir grubuz ve oyuncularımdan İngiltere çizmeyi tercih ettiklerini duydum. Anlıyorum çünkü çoğu İngiltere’de oynuyor. Onları oynamak büyük olasılıkla ikinci tura gitmeleri gereken fazladan bir yüzde olacak. ”
Dünya Kupası çekilişine baktığınızda, kesinlikle finale ulaşma hırsları olan bir ülke için turnuva boyunca nasıl ilerleyebileceğinizi düşünmek hayati önem taşır.
Hangi ülkelerin iyi geçeceği ve hangi grupların kazanacağına ilişkin kolay varsayımlarda bulunmamak da gereklidir.

    Son birkaç turnuva, bunu açıkça ortaya koyuyor; hatırladığınızda, İsveç, Bulgaristan, Hırvatistan, Güney Kore ve Türkiye 1994’ten bu yana Dünya Kupası yarı finalistleri arasındalar.
Bu sefer Sırbistan, Danimarka, Gana, Fildişi Sahilleri, ABD ya da Şili’den bir ya da iki olacak mı? Tarih öyle diyor. İngiltere’nin C Grubu’ndaki açılış maçı, Konfederasyon Kupası finaline ulaşan güçlü ABD tarafına karşı.
İspanya yolda.
Bu maçtan mutluluk duymamalıyız. Kazanan bir başlangıç ​​ideal olabilir, ancak Amerikalılara karşı bir beraberlik büyük bir sonuç olacaktır. Gerçek şu ki. ABD teknik direktörü Bob Bradley, İngiltere ile karşı karşıya kaldıklarını söyleyerek, “Turnuvanın başında büyük maç olacak ve son dört yılda pek çok iyi muhalle karşısında kendimizi test ettikten sonra hazırız. Çalışıyoruz, iyi çalışıyor ve İngiltere’yi terliyor “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.