Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Barclays ölüm cezasını çekiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 18:05

Description

Credit Suisse analisti Jonathan Pierce, 5 puandan 312 paya inen Barclays’ın bu boşluğu doldurarak ve temettü ödemelerini ve ticari büyümeyi sınırlayarak, ancak nakit için yatırımcılara dokunabileceğini de belirtti.
O, “Bir noktada bir hisse senedi ihraç etmemeliyiz.Bu, bankamız için ilginç bir dönem olup, belirsizlik dönemi bırakıyor ve temettülerin her çeyrekte 1 puan sınırında olacağını” söyledi.
Pierce, bu yıl düzenleme ve siyaset tarafından belirlenecek hisse fiyat performansıyla İngiltere bankacılık sektörünün görünümüne temkinli davrandı.
HSBC’nin komisyoncu Exane’ye yaptığı bir düşüşün ardından 698¼p / sn’ye gerilediği halde Lloyds Banking Group, 1½ pondan 57 pona geriledi.

    Yatırımcılar, Aralık ayının beklenenden daha yüksek bir tüketici fiyat endeksi enflasyonunun% 2.9’u tarafından korkutulurken, bazı ekonomistler İngiltere’nin faiz oranlarının yıl ortasından yükselişe geçmesini bekliyorlardı.
Ancak FTSE 100 Endeksi, 63 puanlık erken açıkken, ABD ticaretine güçlü bir açılışın ardından 5513.14 seviyesinde 18,75 önde kapattı.
Ağır ağırlıklı ilaç sektörünün yükselişinde ton başına bir artış oldu; GlaxoSmithKline ve Shire Pharmaceuticals 24½p 1284½ p, 5p – 1229p arasında tırmandı. Hikma İlaç, mid-cap kazananlara 21½ puan yükselerek 537½ p yükseldi.

    Merrill Lynch, ABD telekomünikasyon şebekesi devi Verizon Wireless’de yüzde 45 hisseye sahip olumlu bir çözüm bekleyerek Vodafone Group 175 p fiyat hedefiyle satın almak istediğini söyledi.
Merrill’e göre: “Bir ABD çıkmaza neden oldu.Verdeon Vodafone satış yapamazken (vergi mükellefiyeti) Verizon kron mücevher varlıklarını satmayacak Vodafone lehine, ya jumbo temettüler, satışlar Verizon’a, yarısı verginin prim olarak ödenmesi ya da birleşme yoluyla. ”
Merrill ayrıca, gelişmekte olan getiriler ve nakit akışı üzerine artan oranda odaklanmanın, tüketici harcamalarını artırma hacmi büyümesindeki artışla güçlenebileceği yeni CEO, Graham Chipchase tarafından, 303 purada 10 puan daha güçlü içki üreticisi Rexam’ı umut etti.

    Bayanlar ve gemi işletmecileri FirstGroup, Morgan Stanley’den bir düşüş kaydederken, Goldman Sachs’ın savunma sanayii şirketi Qinetiq Group’un 2 puanı 142p’ye düşürdüğü yönünde açık artırmalarla 7,38 puan geriledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.