Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Baykuş Irvine için gidiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:50

Description

Üç buçuk yıllık bir sözleşme imzalayan 51 yaşındaki oyuncu, Hillsborough’da Brian Laws’tan devralacak ve Arjantinli bayanlarla “karşılıklı rızayla karşılıklı olarak” ayrılmış. Akademi direktörü Sean McAuley, geçici olarak görevlendirildi.
Irvine şunları söyledi: “Çarşamba günü Sheffield’da yöneticilik görevini üstlenmekten çok mutluyum, gelenekleri büyük ve gelecek için mükemmel bir görüş sunan bir kulüp.”
“Lig tablosu bize şu andan bu sezonun sonuna kadar önümüzde çok fazla çalışma olduğunu gösteriyor, bu da sevdiğim bir meydan okumadır ve burada Hillsborough’daki takımın daha fazla olduğuna inanıyorum. Şampiyonanın altındaki mevcut durumdan çekebilecek durumda.
“Sheffield Çarşamba son 12 ayda sahadan mükemmel bir ilerleme kaydetti ve ilerlemenin sahada yansıttığından emin olmak şu an benim işim.
“Oyuncularla çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyorum ve bu ay gelecek hayati maçlara hazırlanmaya başlamak için eğitim sahasına çıkmayı bekleyemiyorum.”
Çarşamba, halen yaklaşık £ 26millionluk borçlarla iştigal etti, kazanmaksızın 11 ligi oynadıktan sonra masada ikinci sıraya düştüğünü gören bir düşme savaşıyla yüzleşti. Kanunlar geçen ay Leicester’e 3-0 yenildikten kısa süre sonra ayrıldı ve kulüpte üç yıl büyüdü.
Baykuşların başkanı Lee Strafford, “Bu sezon takımın servetini canlandırmak için mümkün olan en iyi adayı, ancak daha da önemlisi uzun vadede güvence altına almak bizim için büyük önem taşıyordu.
“Alan Irvine, Everton’da David Moyes’in asistanı ve Preston’dan sorumlu etkileyici bir rekor olarak birkaç yıl Premier League tecrübelerinden sonra orijinal koçluk soyluğunu Hillsborough’a getiriyor.
“Futbolda saygı duyulan, bu seviyede bir takımla rekabet edebileceğini ispatlayan yüksek kalitede bir yönetici ve hizmetlerini sağlamış olmaktan dolayı çok şanslı hissediyoruz.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.