Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bebek P doktoru ‘ciddiye alındı’

  • Listed: 11 Ekim 2017 16:55

Description

Genç, ölmeden iki gün önce Londra’nın kuzeyinde, Tottenham’daki St Ann Hastanesinde görüldü.
Bir danışman çocuk doktoru olan Dr. Kim Holt, 2006 yılında kendisinin ve üç meslektaşının hastanenin çocuk gelişimi kliniğinde – Haringey konseyi tarafından Great Ormond Sokak Hastanesi Güven tarafından istihdam edilen doktorlarla – yürütülen sorunların detaylarını içeren açık bir mektup yazdığını söyledi.
Klinikte yetersiz kaldığını ve hastalara risk oluşturan “kaotik” bir randevu sistemine sahip olduklarını iddia ettiler.
Endişeler ele alındığında şimdi Peter Connolly olarak bilinen Bebek P’nin ölümünün önüne geçilebileceğini söyledi. Bebek Peter Ağustos 2007’de annesi, erkek arkadaşı ve erkek kardeşi tarafından uygulanan 50’den fazla yaralanma içeren bir katalogdan öldü. Ölmeden önce St Ann’ın bir yerinde doktor tarafından görüldüğü halde, medic şaşırtıcı bir şekilde çocuğun kırık geri.
NHS London tarafından yayınlanan raporda, Dr Holt, güven tarafından ciddiye alındı ​​ve yönetiminin kaygılarını gidermek için “gerçek bir girişim” yaptığını tespit etti. Ancak doktorlar ve yönetim arasındaki iletişimi “hasta bakımının yararınakta daha etkili” olarak yönetilmesi gerektiği sonucuna varıyor.
Raporun yazarları, Dr Holt’un iddialarını yükseltmek için zorbalık edildiği ya da ayrımcılığa maruz kaldığı iddialarını destekleyecek hiçbir kanıt bulamadı.
NHS Londra’daki başhemşire hemşire Profesör Trish Morris-Thompson, “Bu bağımsız raporun bulgularını tamamen kabul ediyoruz ve hem NHS Haringey hem de Great Ormond Caddesi ile bu konudaki önerilerin ve daha önceki tüm önerilerin Bebek Peter’in trajik ölümünden sonra yapılan soruşturmalar yürürlüğe girdi.
“Bu raporda, Dr Holt’un endişelerinin Hem Güven ve PCT hem de NHS Londra tarafından ciddiye alındığını gösteren rapor, Dr Holt’un zorbalığa uğradığına dair herhangi bir kanıt bulamıyor ya da yöneticilerin klinik karar verme sürecine müdahale ettiklerini önermekle birlikte, gerekli hizmetleri sunarken hem klinik hem de idari personeli desteklemek için daha fazla şey yapılabileceğini kabul ediyoruz.
“Bu raporun bulguları Dr. Holt ile paylaşıldı ve raporun Great Ormond Street’in bir süre ara verdikten sonra mümkün olan en kısa sürede Dr Holt’un çalışmasına geri dönmesini sağlamak için arabuluculuk istediğini raporun önerisini destekliyoruz. NHS Londra tarafından yakından takip edilecektir. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.