Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Berry ve sevgiliye havaalanı hattını bypass

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:35

Description

Havalimanındaki bir polis memuru, çiftin Berry’nin erkek arkadaşı ve 22 aylık kızı Nahla’nın babası olan Quebec modelinden Gabriel Aubry’nin isteği üzerine, çiftin uzun bir hattın geçmesine karar verdi.
Montreal havaalanını devriye gezen 36 üyeli birimin başında olan Müfettiş Jimmy Cacchione şunları söyledi: “Bayan Berry’nin erkek arkadaşı geç kaldıklarından ve bebeği olduğu için hattan daha hızlı gidebilir mi diye sordu.
Polis memurları, “Polis, kişisel çabalarını daha çabuk gidermek için kişisel girişimde bulundu, ancak bu Montreal polisinin desteklediği bir şey değil.”
Utangaç bir Montreal polis teşkilatı yetkililerine bölüm tekrarını önlemeye çağıran bir direktif yayınladı.
Cacchione, görevli subaya kınamaya alınmayacağını ve polis hava limanı biriminin geleceğe ilişkin daha katı kurallar getireceğini de sözlerine ekledi.
Berry’nin temsilcisi Toni Howard hemen yorumda bulunamadı.
Gazeteci Marieve Paradis, aktristin ve ailesinin uzun bir güvenlik hattını atlayarak fark ederken, diğer yolcular ABD Gümrüğüne gitmek için saatlerce beklediklerini söyledi.
Paradis, yaşadığı yerde Los Angeles’tan “Bana sırayla beklediğimizi şaşırdı ve diğer bebekler ve diğer çocuklar vardı” dedi.
“Pazartesi havalimanında kaotikti, insanlar endişeli ve insanlar gergin ve herkes uçuşlarını kaçırmaktan korkuyor” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.