Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bilet çalışanları grev başlatıyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:00

Description

Bazı 204 Virgin rezervasyon bürosu personeli, West Coast Ana Hattı’ndaki İngiltere’yi İskoçya’yı birbirine bağlayan bir dizi istasyonu etkileyen 24 saatlik greve katılacak.
İnsanlar uzun Noel tatili sonrasında işe döndüklerinde hattın özellikle meşgul olması bekleniyor.
Grev, Ulaştırma Maaşlı Kurmaylar Derneği (TSSA) birliği tarafından ofisin pencere açılışlarını planlamak için planlanan kesintileri protesto etmek için çağrıldı.
Euston ve Glasgow arasında yılda 25 milyon yolcu tarafından kullanılan, rota boyunca bulunan bir düzine ana hat istasyonu yürüyüş sonucu vurulacak.
Grevde en çok beklenen istasyonlar arasında Euston, Coventry, Wolverhampton, Crewe, Preston ve Glasgow var.
TSSA lideri Gerry Doherty Virgin Trains’i yolcuları istasyon bilet makineleri kullanmaya zorlamak için pencereleri kapatmakla suçladı.
“Avrupa’daki en pahalı tarifelerle zaten koparılan yolculara demiryolu taşımacılığı için hayati bir hizmeti savunmakla ilgili.
“Hafta sonundaki her zamanki ücreti% 6 artırdıktan sonra, Sir Richard (Branson) şimdi Euston ile Manchester arasında ikinci sınıf bir ücretle 262 £ ücret talep ediyor.
“Artık müşterilerin yoğun olmayan seyahat saatlerini azaltarak ve daha fazla rezervasyon ofis pencerelerini kapatarak daha ucuz zirve biletleri satın almalarını durdurmak istiyor.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.