Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Birmingham kokteyli Michel anlaşma

  • Listed: 10 Ekim 2017 06:25

Description

İki kulüp bir bedel üzerinde anlaşmaya vardı ve Blues, geçen hafta oyuncu ile kişisel görüşmeler yapmıştı, 24 yaşındaki oyuncu tıbbı geçtikten sonra harekete geçildi.
Yönetici Alex McLeish kulübün web sitesine şunları söyledi: “Michel harika bir yaş grubundaydı ve La Liga seviyesinde performans sergileyen bir İspanyol oyuncudan hayal edebileceğiniz gibi iyi bacakları ve topu hoş bir dokunuşu var.”
Michel, St Andrew’s kulübünün ilk maçında 138 serbestlik kazanarak ve Gijon’un ilk golünü attığı 2005-06 sezonu boyunca ilk golünü atarak transfer penceresinin ilk imzasını attı.
Son iki kampanyasının her birinde sezonun Asturia kıyafeti oyuncusu seçildi.
Michel, şu anki transfer penceresinde McLeish’in tek satın alma ihtimali düşük. Blues patronunun Carson Yeung’ün devralımını takiben harcayacakları £ 20million – £ 40million’a sahip bir sır değil, bir dizi büyük isim oyuncu zaten bağlantılı.
Blues ayrıca Liverpool’un Ryan Babel’inde oynanacak bir hareketle bağlantılı iken Kevin Kuranyi ve Kenwyne Jones için bildirilen hareketler paketlerin şişirilmiş maliyeti nedeniyle tamponlara çarptı.
McLeish yeni gelen yeni gelenlerle ilgili olarak Pazartesi günü yakın gelecekte hiçbir şey olmadığını, ancak “bir ya da iki oyuncu ile ilgilenmeye devam ettiği” konusunda ısrarcı oldu.
Ancak ayrıca, Ocak başında şişirilmiş fiyatları ve kıtadaki daha büyük fiyat etiketlerini, pazarın tamamındaki ve Birmingham’daki etkinliğinin henüz ateş açısına ulaşamamasının nedenleri olarak gösterdi.
“Eğer harcamak için 20 milyon dolar varsa o zaman eminim ki Carson bu demektir fakat görülecek kalıntıları harcamak yerine harcıyorum” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.