Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Blair Şeftali raporunu yayınlamak üzere bir araya geldi

  • Listed: 2 Ekim 2017 19:15

Description

Ölenlerin akrabaları, cinayetlerin yıllarca gizli olarak incelenmesi için kampanya yürütüyorlar.
Geçtiğimiz yıl Metropolitan Polis Komiseri Sir Paul Stephenson, belgeyi ancak avukatlar tarafından kontrol edildikten sonra yayınlamaya hazır olduğunu söyledi.
Rapor, Cuma günü Savcılığın Cuma günü görevlilerin çalışmalarını tamamladığını ve bulgularını üst düzey yetkililere geri verdiklerini söyleyerek kamuoyuna açıklanacak.
Rapordan bir kopyasının Bay Peach’ın ortağı Celia Stubbs’u temsil eden avukatlara zaten geçtiği anlaşılıyor.
Yayınlanma kararı, Ian Tomlinson’un G20 protestoları sırasında ölümünden sonraki aylarda, neredeyse unutulmuş olan gözden geçirmenin kamuya açıklanmasının ardından yapıldı. Ancak polis avukatları, daha fazla soruşturma yapılabileceği ve suçlamalarda bulunulması ihtimaline karşı savcılara bakması gerektiğini söyledi.
33 yaşındaki Bay Şeftali, 1979’da Batı Londra’nın Southall kentinde bulunan Ulusal Cephe karşı bir gösteri yaparak kafasına çarptı. Özel İstikrar Grubu olarak bilinen Met’in ayaklanma ekibinin üyeleri, lastik telli bir polis telsiziyle vurulduğundan şüphelendi. kurşunla dolu bir cosh.
Met’in iç şikayet bölümünde eski üst düzey yetkili olan Komutan John Cass tarafından yazılan rapor ölümünü inceledi. Hiçbir suçlama yapılmadığı halde polis memurlarının yargılanmasını önerdiğine inanılıyor.
Stubbs’un avukatı Raju Bhatt, kendisinin ve ailenin polisin Bay Peach’ın ölümüyle ilgili sorumluluğunun kamuya açık bir şekilde onaylanmasını istediğini söyledi.
BBC Radyo 4’ün Today programına şunları söyledi: “Savcılığın sorununun çözümü şu noktada: Blair Peach, bir polis memurunun vurduğu bir darbe sonucu öldü ve bu gerçeğin halk tarafından onaylanması, Büyükşehir Emniyet Müdürlüğü’nden ve genelde yetkililerden ailesi tarafından beklenen bu, ileriye doğru açıkça atılmış bir adımdır Metropolitan Polis nihayet kendilerinin karşı karşıya kaldığı kanıtların ağırlığına değindi. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.