Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Borçla Panik Yapan İşgücü

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:15

Description

İşletme Sekreteri Lord Mandelson, Hükümet’in uluslararası para piyasalarında artan şüpheciliğe rağmen, 178 milyar sterlinlik yıllık borçlanma taslağını azaltma planlarını ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirmesi konusunda ısrar etti.
Ve Gordon Brown, Britanya’nın giderek artan Commons’daki ulusal borcuyla öfkeli çatışmalarda harcama savunmasını savunmak zorunda kaldı.
Parite, İngiltere’nin uluslararası kredi notunun düşürülmesi ve Hazine’nin yatırımcılardan borçlanma eğiliminde olması yönündeki tahminlerine uyarak harekete geçirildi.
Bazı Westminster ve Şehit İçişleri, Gordon Brown ve Şansölye Alistair Darling’in Uluslararası Para Fonu’ndan kurtarma kredisi için dilenmeye zorlanmasından korkuyor – 1970’lerin sonlarından beri görülmeyen umutsuz bir hareket.
Lord Yılmaz’ın ilk konuşmasında Lord Mandelson, Hükümet’in “2013-14 yılları arasındaki açığı yarıya indirmek için açık bir hedefi” bulundurması konusunda ısrarcı olduğunu belirtti ve ekliyor: “Cesur ve zor, 80 milyar sterlinlik bir dönüşüme yaklaşan eşdeğer bir şey var. kamu maliyesi.

    “Bu, herhangi bir G7 ülkesinin bütçe açığında en keskin düşüş. Güvenilirlik açısından, içe dönük yatırımları çekmek için yaşamsal önem taşıyor “dedi.
Tory, Hükümet açığının azaltılmasını hızlandırmak için taleplerini boşa çıkardı.
“Bu sadece toparlanma, stymie büyümesini durduracak, işsizliği ve bize yüklediği maliyetleri azaltacak, vergileri azaltacak ve açığı kötüleştirecek, daha iyi olmayacak” dedi. Yatırım firması Pacific Investment Management’ın üst düzey yöneticisi Scott Mather, İngiltere’nin açığı çözmek için harekete geçmedikçe İngiltere’nin kredi notunun düşürülmesine “yüzde 80 şans” verildiğini söyledi.
Yetkili, Hükümetin borç azaltma planının “inançtan yoksun olduğunu ve ayrıntılarda eksik olduğunu” söyledi.

    Borç krizine ilişkin endişeler dün Başbakan Sorularına hâkim oldu. Hükümet lideri David Cameron, Hükümet’in borç azaltma planlarını “zayıf” olarak nitelendirerek reddetti ve İngiltere’nin dünyanın herhangi bir gelişmiş ekonomisinin en büyük bütçe açığına sahip olduğu konusunda uyarıda bulundu.
Bay Brown geri döndü: “Her ülkenin borcu, küresel finansal durgunluğun bir sonucu olarak arttı.”
Tory liderine şunları söyledi: “Tavsiyenizi kabul ettiysek binlerce kişi işsiz kalacak ve binlerce işletme kaybolacak.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.