Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bunny sahibi Jessica Tavşan’a benzemek için cerrahide 10.000 £ harcıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 13:10

Description

57 yaşındaki Annette Edwards, Roger Tavşanı Kalan Kişi adlı filmin süper seksi animasyon kahramanına dönmek için bir haftalık ameliyat ve üç aydır diyet yaptı?
Jessica Tavşan, ekran tanrıçaları Lauren Bacall, Rita Hayworth ve Veronica Gölü’nde modellendi ve
karikatür-arazinin en ünlü cazibesi.
Filmde, kulübü şarkıcısı ve sinir bozucu anti kahraman Roger Rabbit’in karısı, sevdiği kişidir çünkü çılgın histrionics onu güldürür.
Anne-of-10 Annette büyükannesi ve büyükannesi. Dünyadaki en büyük tavşan olan Alice’in sahibi. Dün şöyle dedi: “Tavşanlara olan sevgim, operasyonlar için karar vermemi ve büyük değişikliği yapmamı sağladı. Yapmış olduğumdan beri bir sürü övgü aldım ve şu anda baktığım yolu seviyorum.

    “Göğüs kaldırmam, kaş kaldırdım, çene implantları ve botoks enjeksiyonu yaptık. Vücut saf sert işe dönüştü. Benim liposuction yok ya da böyle bir şey yoktu. Üç aydır sıkı bir diyetle uğraştım ve sadece tavşan gibi yaşıyordum, sadece salatalar ve tahıl yiyordum. ”
Annette, pahalı bir prosedür serisi için Eylül ayında Harley Street, Londra’da cerrah bıçağı altına gitti. Yaklaşık £ 4,000, göğüs kaldırdı £ 2,750 kaş kaldırma, £ 2,800 çene implantları ve ayrıca 600 £ botox enjeksiyonu vardı.
Görünüşünü tamamlamak istediğinde ünlü kırpışan kırmızı kıyafeti ve mor eldivenlerini boğucu bir kırmızı perukla birleştirmek zorunda. Annette, 2004 yılında, evcil hayvan Roberto’suna Guinness World Records tarafından en büyük tavşan taç giydiğinde şöhret kazandı.

    Sonraki tavşan Amy ünvanını almaya geldi ama Amy’nin kızı Alice annesini bu yılın eylül ayında gasp etti, 3 fit uzunluğunda bir 3 inç uzunluğunda geldi. Bu yılın mart ayında Jessica Tavşan, en seksi çizgi film karakteri seçildi.
Annette şunları söyledi: “Çocuklarım bana daha fazla şok olmamasına rağmen deli olduğunu düşünüyor. Gerçekten iyi tepki verdiler ve hep bana destek oldular. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.