Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Çalışacak ve çalışacak mutfak lavabosu tiyatroları

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:45

Description

Babam yaptı.

O yaptı, dedi annem pişirme karşılığında ve biz masayı döşeyen çocuklar (aslında ben, iki kardeşim akşamdan önce kaybolmuştu).

Onu mutfak lavabosunda hâlâ görebiliyorum, ceket bir sandalyenin arkasına asılmıştı, beyaz gömlekleri tabakları sertçe suya batırırken dikkatli bir şekilde kıvrılmıştı.

    

Zaman değişir. Bu hafta, modern çiftlerin yıkamayı kimin yapmadığı konusunda tartışan saatlerce harcadıklarını gösteren bir anket geldi. Ortalama çifti, günde yaklaşık 40 dakika ev işi üzerine uğraşıyor.

    
Otomatik bulafl> k makineleri, çama fl> r makineleri ve çamafl> r makineleri gibi bir ça¤dafllar oldu¤unu düflünürsünüz, bu tür uyuflmalar tarihtir, ancak çiftlerin yurtiçi ortalamaya göre ortalama 135 spek vard> r
her yıl önemli. İki günde bir.

Aslında, yemekleri kimin yapması gerektiği konusundaki sıraların listede üçüncü sırada olduğu ortaya çıkıyor. Çoğu sürtünmeye neden olan ev hakkında saçılmış giysiler bırakıyor. (Tuvalet koltuğunu terk etmekle ilgili eski kestane, liste aşağıdadır.)

    

Ben evlilik danışmanı değilim, ancak ailemin örneklerini cömert meselelerle mücadele eden çiftlere tavsiye ederim. Çocuklarınızın arasında, yeterince büyüyorsa, aranızda olan işleri bitirin – ve kararlaştırdığınıza uyun.

    
Bir süre sonra alışkanlık haline gelir ve hepsi tatlılık ve hafif olur. Açıkçası, Noel’ten ayrı olarak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.