Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Carlo şehir yenilgisine rağmen sakin kalır

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:00

Description

Carlos Tevez, ikinci yarıdaki galibiyeti kazanarak Emmanuel Adebayor’un molayı moladan önce buldu. Frank Lampard, Shay Given tarafından kurtarılan geç bir penaltı geçirdi ve Didier Drogba, sezonun en iyi performansı için en iyi ödülü kazanması nedeniyle ölümün şanlı bir şansı yakalamadı.
Ancak Ancelotti “Endişelenmek için herhangi bir sebep yok şu an iyi gidiyoruz” diye konuştu ancak Manchester City çok iyi oynadı, fakat yine de ligin üstündeyiz ve Manchester’dan iki puan daha sahibiz United bu yüzden ekstra bir şeye ihtiyacımız yok. ”
Ancelotti, uzun süreler boyunca arka ayağına itilmiş olsa da, tarafının oyundan bir şeyler almayı hak ettiğini hissediyordu.
Chelsea, Miche Richards’ın Adebayor ekolayzırcısından hemen önce bir hentbol olduğunu hissettiklerinde kesinlikle mutsuzdu.
“Hakemle hayal kırıklığına uğradık,” dedi Ancelotti. Howard Webb’i harika bir hakem olarak gördüğüm için şaşkın durumdayım, ancak Richards’ın bir hentbol olduğunu hissettim, çekmeyi hak ettiğimi hissediyorum, ama kaybettik. ”
Ancelotti, sonundaki diz çökmüşlüğünden uzaklaşan ve Eastlands’dan koltuk değnekleri ile ayrılan kaptanı John Terry’yi onayladı; ancak Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi’ndeki Apoel Lefkoşa ile olan kravatını hemen hemen kaçıracağını söyledi.
Juliano Belletti’nin zayıf bir mücadelesi için altı tane de dahil olmak üzere İtalyan, tarafının disiplininden memnundu ve bu da Wayne Köprüsünün medial ligament hasarı ile sonuçlanmasına yol açtı ve bu da onu kendisi için kenarda tutuyordu. birkaç hafta.
Ancelotti, “Kontrolümüzü kaybetmedik” diye vurguladı. “Bir sonuna yakın arka tarafa karşı gitmek zorunda kaldı ve bu durumda sarı bir kart almak kolaydır.
“Köprüde Belletti’nin mücadelesini görmedim ama biraz geç gelmiş olabilir.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.