Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Davetsiz misafir Prince William’ın barbeküsünde korkutuyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:10

Description

Radyo disk jockey Warrick Slow, 20, resmi ikamet duvarını ölçeklendirdi ve tartışmasız bir şekilde dolaştı. Yedi dakika canlı canlı yayınlar ve polis, William gelmeden yaklaşık 15 dakika önce onu bodrumdan yakalamadan önce zarif Viktorya evine girer.
Wellington radyo istasyonu X105 için çalışan Yavaş, istasyonun logosuyla kot pantolon ve sarı tişört giymiş ve Yeni Zelanda barbekü uzmanlığı, cüzdancıları, peynir dolusu sosisleri taşıdı.
Patronu Iain Stables, 34, “Mirasımızın bir parçası. Onu Başbakan’ın evinde bulabileceği lüks nişlerle bitirmesini istemedik “diyerek şöyle devam etti:” Bu, Prense o kadar yakın olursa adamlarımızın yeterince dikkat etmediğini gösterir: . Kurulduğu masalara gitti ve misafirler için şampanya döküldü. ”

    “Cateringcilerin konuta girişini buldular ve içeri girdiği zaman içeriye girdiler, yakalanmadan uzun sürdü olağandışıydı, çünkü herkes daha akıllıca giyinmişti.” William, 27 yaşındayken Bahçede barbekü için Mr Key’in yanında çizgili önlük ve birlikte iki ünlü şef, 50 konuk için et pişirdi Prince, Auckland’da bir gece önce bir Maori barbekü pişirmede yardımcı oldu.
Dedi ki: “Son iki günümü bir bulut bulutu arkasında geçirdim.” Daha önce, geleneksel bir Maori burnuna sürtünme tebrik ederek Wellington’da Yeni Zelanda Yüksek Mahkemesi açmıştı. Ayrıca Yeni Zelanda ulusal amblemiyle bir fotoğraf çektirmek için kuş barınağını ziyaret etti. “Bir kivi randevum” diye şaka yaptı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.