Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

David Beckham, İngiltere Gücünün dileğin gerçekleşmesini sağlayacağına inanıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:10

Description

Beckham Dünya Kupasına üç kez katılmış ve her girişimi penaltı atışlarının acı veren dramasında iki kez erken bir çıkış yapmıştır.
Beckham, kariyerinin son bir Dünya Kupası için Fabio Capello tarafından seçileceğine dair bir garantisinin bulunmadığını itiraf ederken, İngiltere’nin İtalyan menajeri bu kez fark yaratabilir.
“Şu anda bizim için doğru olan bir durumda olduğumuza inanıyorum, yönetici koçluk ekibi aracılığıyla”
Cape Town’da, burada İngiltere’nin 2018 Dünya Kupası turnuvasını sahnelemesine yardım etmek için fazla mesai yaptığı Beckham’ı belirtti.
“Geçmişte büyük yöneticiler yaptık ama sanırım bu yöneticinin bu ekibin yaptığı şey, Hırvatistan’a karşı oynanan maçta olduğu gibi, güveni kesmek.

    “Yıllar geçtikçe zorlu bir maç türü oldu, ama biz oraya gittik ve gerçekleştirdik. O kazanan zihniyetimizi, yıllar geçtikçe belki de eksik olan bir çelik damlattı.
“Şüphesiz önemli olan küçük farkı yaratabilir. Bizi ekiplerden korkmamaya itti. Bu, oyuncuların son birkaç yıldır kulüplerinden de kazanmış oldukları bir şey ve müdür İngiltere’ye de getirdi. ”
Beckham’ın İngiltere’ye katılımı hala Capello’ya Aaron Lennon ve Shaun Wright-Phillips gibi daha genç, daha hızlı, ama daha az teknik olarak usta ve daha az tecrübeli oyuncuların arasından onu seçmeye bağlı. İngiltere eski kaptanı form ve fitnes korumak için Ocak ayında başlayarak AC Milan’a bir kredi hareketi düzenledi ancak kabul edilmek için hiçbir şey almıyor.

    “Dünya Kupası için baltalamadan korkmam,” dedi Beckham. “Eğer ekibi yapmazsam, takımımı desteklemem beni durdurmaz.
“Hiçbir şey garanti edilemez. Bunu kariyerimde keşfettim ve bu futbolcunun kariyeri için de geçerlidir. Dünya Kupası’nın bir parçası olabilirsem, şaşırtıcı olur.
“Herkes ne kadar ülkede oynamayı sevdiğini biliyor ancak müdür her zaman yarışmayı kazanacağını düşündüğü bir ekiple karar vereceğini söyledi.
“Eğer ben onun bir parçası değilsem tabii ki üzüleceğim. Takımdaki en iyi oyunculara sahip olduğu için sistemin doğru olduğunu düşündüyse yöneticiye hala saygı duyarım.

    “Bunu yapamayacağımı düşünerek dolaşmam. Ben 34 yaşındayım, ekiplerdeyim ve ekiplerim bitti. Bu, verildiğim ve kabul etmediğim bir şey değil.
“AC Milan için oynayacağım bile bir şey garanti etmez. Bana takımda olma şansını verir, hepsi bu. ”
Birçok uzmanın belirttiğine göre oldukça güçlü bir şans. Ve futbol dünyasının, Capello’nun sahip olduğu son birkaç günde Cape Town’da Beckham’ı beğenip beğenisini kazandığını görmek, uzmanlar muhtemelen doğru.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.