Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

David Beckham kesmeyi yapmamalı

  • Listed: 4 Ekim 2017 20:20

Description

O harika bir profesyonel ve yalnızca en yakın zamanlarımda görüşümü değiştirdim. 23 kişilik kadromuzda Shaun Wright-Philips ve Aaron Lennon’u sağa-sol pozisyon için ana erkekler olarak alacağım.
David’i Milan ekibinde Manchester United’a karşı iki hafta önce gördüm ve ilk defa topun kendisinden geçtiğini gördüm. ‘Ah canım’ diye düşündüm çünkü mücadele ediyordu. Sağdan çok daha fazla çalışıyordu, ancak topa girdiğini göremiyordum.
Milano’nun dönüş için Old Trafford’a yaklaşmasıyla görüşlerini gözden geçirmek için hızlı bir fırsat bulabiliriz. David’in, sevgiyle ilk aşkı olarak bahsettiği kulübe geri döneceği için, bu David için muazzam bir gece olmalı. 2003 yılında zirveye çıktığında kendisini terk etme kararı alan müdür Sir Alex Ferguson’u etkilemek için bir başka şanstı.
Bununla birlikte David, LA Galaxy’den ikinci bir kredi büyüsüne döndükten sonra Milano ekibinde bir fikstür değil. Bu da bize herkese şu andaki form ve etkinliği hakkında bir şey anlatmalıdır.

    David üst düzey bir profesyonel ve eminim Güney Afrika’ya seyahat etmeye uygun olacak. Serbest vuruşlardan ve köşelerden gelen üstün yeteneklerinden her şeyi biliyoruz. Fakat bir İngiliz ekibinde, set sayıları sayılabilecek diğer oyuncuların olması gerekir. David, ‘İngiltere takımında olması gereken bir adam var’ diye bağırmam için yeterince şey yapmıyor.
Bütün bunları söyledikten sonra, bütün bunları dikkate alan adamın, Fabio Capello’nun son takımında yer alacağına inanıyoruz. Ve eğer öyleyse, Beckham’ın hala Dünya Kupası finallerinde oynayacak bir rol oynamasına karşı bahse girme.
Onu hepimizi bize gösterdi, defalarca, onu tehlikemize yazdık. Ama yine de İngiltere partisini derlediysem, bu işi yapmaz.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.