Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

David James tekrar idare edebileceğini göstermeli

  • Listed: 4 Ekim 2017 12:20

Description

Bankalar, şimdi Fabio Capello’nun ulusal kaleci antrenörü Peter Shilton ve David Seaman olan Ray Clemence’i de içeren ağır kalabalık bir İngiltere kaleci listesinin başında kalıyor.
David James, beş kişilik İngiltere kaptanı olarak 50 şampiyonluk kazanmak için bu gece onlara katılabilir – ancak kimin kim olacağı konusunda ciddi şüpheler kalır, Dünya Kupası sadece üç ay uzaklıktadır.
Yaralanmalar son zamanlarda West Ham’ın Robert Green ve yükselen Birmingham yıldızı Joe Hart’ın büyüyen bir tehdidi olan 39 yaşındaki James’i kısıtladı.
Ve 20 yıllık İngiltere kariyerinde rekor sayıda 125 kazanan Shilton, Capello’nun takım sayfasında hangi ismi ilk koyduğunda resmi daha net görmesi gerektiğini söylüyor.
“İnsanlar bana bu soruyu sormaya devam ediyor ve şu an cevaplanamıyor” dedi Shilton. “Bu bir endişe, ancak en azından Capello’nun seçenekleri var ve bu bizim lehimize olan en büyük şey.”

    “No1 pozisyonunun sıralandığını sanmıyorum. Hepsinin çekişmesi var, oynamak için hepsi var. Şimdilik Dünya Kupası ile form, formasyon ve lig performansı arasında çok şey olabilir ve kimseyi bir başkasından daha ileri götürürüm “dedi.
“Her performans ve her oyun, No1 olmak isteyen kişi için yaşamsal önem taşıyor. Şu anda Green’in James’in burnunu önüne koyduğunu söyleyebilirim. Ancak Joe Hart kendisini takım halinde zorladı ve Ben Foster’ın da şapkası vardı. ”
“Şimdi daha iyi bir seçimimiz var, ancak kesin olanı henüz sıralamadık. Bunun nedeni, James ve Paul Robinson İngiltere’de takım olmamaları gibi kendilerini kuramamış olmaları. ”

    Shilton, Hart ve James’in her biri bir gece yarısı oynarken bazı mantıklar görebilir. James 11 ay önce İngiltere için başladı, Hart ise uluslararası futbolun sadece yarısını oynadı.
Shilton, “Capello tutarlılık arıyor ve Hart muhtemelen bu sezonda en tutarlı oyuncudur, ancak İngiltere maçlarının eksikliği var” dedi.
“Hart’ı sınırlı tecrübeye sahip ABD’ye karşı açılan bu büyük turnuvanın ilk maçına sokmak cesur bir yönetici olurdu, bu yüzden biraz terbiyesizdir.”
“Eğer tamamen uygun bir James olsaydı ve Portsmouth FA Cup’ı kazandığında muazzam formda ve tutarlılıkla geri döndüyse, onun favori olmasını isterdiniz. Ancak o zamandan bu yana köprünün altında çok fazla su vardı ve Yeşil hala gelişme kaydetti, ancak hala soru işaretleri var. ”

    “David 39 yaşındasın, oyunun bir şekilde bilindiğini biliyorsun, bu da bazı yönlerden ona büyük bir avantaj teşkil ediyor. Fakat yara dokusu ve İngiltere ile olan anılar var, burada Green gibi daha genç olan biri o kadar çok değil ki bu onun lehine olabilir. David, şimdiye kadar gördüğüm fiziksel, ulaşım ve çeviklik bakımından en doğal kalifiye kalecilerden biri. ”
“Sorun bazen karar verme ve yanlış zamanda yapılan aptalca hatadır. Yıllar geçtikçe ortadan kaybolmadı ve onun Aşil topuğu oldu. Fakat yetenekli ve ona sonsuz saygı duyuyorum. 50 şapkası varsa onu tebrik eden ilk kişi. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.