Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

DiCaprio, Haiti’ye cömert bağış yapıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 00:10

Description

Leonardo DiCaprio Vakfı aracılığıyla yapılan Titanik yıldızı cömert katkısı, yoksulluğa kapılmış ülkeyi yeniden inşa etmeye yardım edecek ve bu, 12 Ocak’ta büyük bir titreme uğruna tahrip olmuştur (10).
Ve Clinton, aktörün Amerikalı Amerikalılara iyi bir örnek teşkil ettiğine ısrar ediyor.
Clinton, yaptığı açıklamada, “Leonardo DiCaprio ve Vakfı’nın Clinton Bush Haiti Fonu’nu destekleyen cömert bir hediye için müteşekkirim, tüm dünyadaki Amerikalılar ve vatandaşlar arasındaki bağışların dökülmesi ile birlikte bu destek daha fazla insanın hayatını kurtarmak, acil yardımlarla daha fazla insana ulaşmak ve Haiti halkının uluslarını depremden daha güçlü ve daha güvenli hale getirmelerine yardımcı olmak için uzun bir yol kat et “dedi.
DiCaprio’nun en büyük jesti Bush tarafından da dile getirildi ve ekliyor: “Leonardo DiCaprio’yu olağanüstü cömertliğiyle selamlıyorum, bu bağış, Haiti halkına Amerika’nın ülkesini yeniden inşa etme konusundaki kararlılığının güçlü olduğunu açık bir mesajla gönderiyor. tüm Amerikalılar için ihtiyacı olan bir komşuya yardım etmek için harika bir örnek. ”
35 yaşındaki çocuk, eski kız arkadaşı Gisele Bundchen ve Sandra Bullock’un da aralarında bulunduğu yıldızlara katılırken, ayrıca depremde sağ kurtulanları destekleyen hayır kurumlarına en az £ 625,000 kazandırdı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.