Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ding iki kare kurşun talep ediyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 20:45

Description

Çin’den 14 numaralı dünya, oturumlardaki aradan sonra 5-2 öne geçmek için üç karelik bir çizgi oluşturdu; ancak Maguire, öğleden sonraki oturumun son karesini temas halinde kaldırabilmek için toparlandı.
İki numaralı dünya puanı psikolojik açıdan yedi önceki toplantıların altısını kazandıktan sonra maça girdi ancak Ding, tek başına kazanması Glasgow’daki Ekim Grand Prix’sinde 5-1 zafere ulaştı.
Ancak, ilk kanı çeken, açılış çerçevesindeki 73 cevapsız noktayı sallayan İskoçdu.
Ding, bir sonraki karenin kontrolüne geçmek için sabit bir 35 ara vermiş ancak kolay kırmızıyla özlemek, Maguire’ye geri dönme şansı vermiştir.
Ancak 28 yaşındaki oyuncu şansından en iyi şekilde yararlanamadı. Ding masaya dönünce 66 sayı attı.
Çinli yıldız, önümüzdeki dönemde ilk kez başıboş dolaştı ve 75’lik bir arıza onu sıkıca sürüş koltuğuna yerleştirdi.
Maguire, oyuncuların orta oturum aralığında 2-2 kilitli olarak kalmasını sağlamak için iyi yapılandırılmış bir 97 mola ile aşağıdaki çerçevede kükredi ancak öğleden sonraki kalan çoğunlukla 2005 şampiyonu Ding’e aitti.
Drama birkaç hatayı takiben giderek daha fazla tedirginleşen 83 daha hayal kırıklığına uğramış olan Maguire’nin mola sonrasında kırılgan bir beşinci çerçeve kazandı ve 3-2, 4-2 oldu.
Ding, altıncı kareyi 54’lük bir mola ile mühürledi, ancak Maguire, 35 ve 64’lük mola aralığı öncesinde açığı ikiye indirmek için derin kazdı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.