Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dubai borç İngiltere vurur

  • Listed: 11 Ekim 2017 18:50

Description

FTSE 100, 87.5 puan düşerek 5223.13 seviyesine gerilerken, Dubai maliye bakanı borçların altı aydır bozulmayacağını itiraf etmesinin ardından pound da düştü. Mülkiyet kolu Nakheel, ilk yarıda 22 milyar £ kayıp verdi.
En büyük kurban Kraliyet Bank of Scotland’dı, bu da 2½p’den 30½p’ye düştü. İngiltere’nin Dubai World’e en fazla maruz kalabileceği düşünülüyor. Hisse senetleri, patronlarının Hükümetle bankacıların ikramiyelerine ilişkin sıralamaya son vermek üzere olduklarına dair yeni korkuların da etkisinde kaldı.
Belirsizlik, zayıf ekonomik verilere ilişkin endişeyi derinleştirmek için altı haftaın en düşük seviyesi 1.63 olan poundu vurdu ve Şansölye Alistair Darling’in İngiltere’nin 175 milyar sterlinlik bütçe açığını azaltacak kesim ayrıntılarını açıklamasının beklendiği bugünkü bütçe öncesi raporu ve bankerlerin ikramiyelerinde muhtemel düşme vergisi.
Hissedarlar, zehirli varlıklarla ilgili kayıpları kapsayan sigorta planına girmeyi onayladıktan sonra RBS’nin yüzde 84’ü Hükümet’e ait olacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.