Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Evlilik vergi mola planı kınandı

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:50

Description

Okullar Sekreteri Ed Balls, David Cameron’un evlilikleri mali açıdan tanıma sözü verdi, bu durum, çocukları damgalamakla tehdit eden “ikinci sınıf” ailelerin bir kademesi oluşturacağına dikkat etti.
İlişki servisi için ilave paralar ve kamu hizmetlerinde ailelere öncelik verme görevi, önümüzdeki hafta bakanlar tarafından Yeşil Kağıda vereceği önlemler arasında yer aldı.
Ayrıca, 10 sayfalık bir “Yeni Baba Kılavuzu” ve ebelere, babalarla daha iyi nasıl ilişki kurulacağı konusunda yeni rehberlik de dahil olmak üzere, babalara daha fazla destek verme çabalarını içerecektir.
İşçi Parti’nin bu konuda Muhalefet ile savaş çizdikçe, Bay Balls, devletin iyi ailelerin “her türlü şekil ve boyutta” geldiğini fark etmesinin hayati olduğunu söyledi.
“Bazı ailelerin türlerinin birinci sınıf olduğunu ve diğer ailelerin türlerinin ikinci sınıf olduğunu ve maddi açıdan dezavantajlı durumda olduklarını söylemek için tasarlanmış bir vergi politikası yoluyla aile hayatını sosyal olarak mühendislik yapmak fikri büyük ölçüde pahalı ve haksızdır” dedim.
“Hem yasınız hem de ev içi şiddet nedeniyle yalnızca bir ebeveyni olan çocuklara ya da boşanmış ve yeni bir aileye sahip ancak iki ebeveyn sahibi çocuklarınızla yeniden evlenmek istemeyen çocuklara söyledikleriniz. bir başka deyişle, başka bir aile türü kadar haksız olmadığınızı düşünüyorsanız, çocukları damgalatabilir ve doğru olduğunu sanmıyorum. Olanlardan dolayı çocuklara ikinci sınıf çocuklar olduklarını söylememeliyim diye düşünüyorum kendi veya kaçınılmaz nedenlerinden hiçbirinin kusuru olmadan. ”
İş ve Emeklilik Sekreteri Yvette Cooper’ın kocası Bay Balls, evliliğin “çocuk yetiştirmek için en iyi yol” olduğuna inandığını söyledi ancak diğer aile birimlerini cezalandırmak yanlış oldu.
Cameron, taahhüdünü bir “umut” taahhütüne indirgediğini görünce, geçen hafta vergi mükellefi “Parlamento” içinde sunma sözünü yenilemek zorunda kaldı. Partinin daha sonra, partinin ilk dönemde politikayı yapmaya söz verdiğini ve pozisyonu yanlış tanımlayarak “berbat ettiğini” söyleyen bir bildiri yayınladı.
Gölge ana sekreteri Hazine Philip Hammond bu politikayı savundu. Dedi ki: “Aileler için bir çerçeve oluşturmak, güçlü ve kendine güvenen bir toplumun yapması gereken bir şeydir ve bu da evliliklerin vergi sisteminde tanınmasını, geniş ailelerin önemine saygı duyulmasını ve istikrarlı ailelerin bize verdiği değeri kabul etmeyi içermektedir. istikrarlı bir aile biriminde yetiştirilmesinin bir çocuğun gelecek umutlarının en önemli göstergelerinden biri olduğuna dair çok sayıda kanıt bulunmakta ve istikrarlı ailelerin teşvik edilmesi kuşaklar arası yoksullukla mücadelede kilit bir araçtır “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.