Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Galler gecikme takımı duyurusu

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:50

Description

Cuma günü Ospreys’e tam destekli Lee Byrne’ye verilen iki haftalık yasağı takiben.
Byrne, Avrupa Rugby Kupası disipliner subayı Roger O’Connor tarafından getirilen suiistimal suçlamasını kabul ettikten sonra cezanın ertelenmesine karar verilip verilmeyeceğini düşünüyor. Ospreys’in geçen hafta sonu Leicester karşısında kazandığı Heineken Kupası sırasında yasadışı bir 16. oyuncu olarak kısa bir süre sonra çıktı.
Byrne’in Twickenham’da başlaması bekleniyordu ve Gatland şimdi Pazar’ın planladığı duyuruyu yeniden planlamaya karar verdi.
Byrne Pazartesi gününe kadar herhangi bir protestoya başvuracak.
Galli Ragbi Birliği’nden yapılan açıklamada, “Teknik direktör Warren Gatland, 31 Ocak Pazar günü taraf tutmaya niyetli olduğunu belirtti ancak Lee Byrne’in bağımsız bir disiplin kurulu tarafından bir süre oyunun yasaklanmasına karar vermesini bekleyecektir. İki haftadır.
“Geçtiğimiz hafta Ospreys ile Leicester Tigers arasındaki yarışma altı maça ilişkin olarak, Heineken Kupası turnuva organizatörü ERC tarafından suistimal şikayetleri getirildikten sonra, 29 Ocak Cuma günü Dublin’de yapılan bir duruşmaya yasak uygulandı.
“Byrne kararın alındığı andan itibaren 72 saatlik bir süreyle temyiz başvurusunda bulundu ve şu anda Hensol’daki Vale Resort’taki WRU ulusal mükemmellik merkezi olan ulusal ekip karargahında kurulu bir danışmanlık yapıyor.
“Ekip duyurusu için yeni zaman ve tarih uygun olduğunda verilecek ve bu aşamada konuyla ilgili daha fazla açıklama yapılmayacak.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.