Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Genç, cadet’i öldürdüğünü itiraf etti

  • Listed: 10 Ekim 2017 09:05

Description

17 yaşındaki James Moore, Liverpool Crown Court’ta yapılan iki günlük yasal görüşmeler sonrasında davasını değiştirdi.
Dokuz başkası cinayetlerden dolayı suçlamadığını itiraf etmeye devam ediyor ve bu hafta sonra yargılanacak.
Liverpool İskoçya Alayı’nın üyesi olan Joseph, saldırıya uğradığı Ekim 2008’de Liverpool’daki Everton’daki Shrewsbury House Gençlik Kulübünde bir grup izlemekten bir gece geçirmişti.
O ve iki arkadaş binanın etrafında kovalandı ve kalbe tek bir bıçak yarası geçirdiğinde içeriye geri dönmeye çalışıyorlardı. Joseph’in arkadaşı Callum Naden, 18 yaşındayken iki kez bıçaklandı ancak saldırıdan kurtuldu.
Everton, Liverpool’un Silvester Caddesi’nden Moore, Joseph’i öldürmekten suçlu bulundu ve Callum’un bedensel zarar vermesine neden oldu.
Bay Adalet Henriques duruşmanın sonunda cezalandırılacağını söyledi ve onu gözaltında tuttu. Dava daha sonra yasal tartışmalar yapmak üzere ertelendi.
Yaşları nedeniyle adlandırılamayan iki erkek 16 yaşındaki Thomas Riding, 19 yaşındaki Anthony Greenwood, 18 yaşındaki Colin Cain, 21 yaşındaki Anthony Preston, 21 yaşındaki John McDonald, 23 yaşındaki Colin Yell ile birlikte yargılanacaktı. , 24 ve Anthony Smith, 22.
Bütün erkekler Liverpool’un Everton bölgesindendir ve ciddi bir bedensel zarar vermek için büyük bir bedensel zarar ve komploya neden olmak amacıyla cinayetle suçlanıyorlar.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.