Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Glasgow Gloucester’ı yok et

  • Listed: 11 Ekim 2017 20:30

Description

Fly-half Dan Parks, bazı pahalı yarım hatalarına rağmen Glasgow’un kahramanıydı, çünkü hatalar yedi ceza puanı ve bir dönüşüm gerçekleştirdi.
Max Evans ve Bernie Stortoni denemeleri, kanat Charlie Şampiyonları’nın gol atmasına rağmen Gloucester için sefil bir gece tamamladı.
Ateşli bir açılış ziyaretçileri salladı ve Parklar açılış beş dakika içinde iki ceza delik açıldı. Glasgow sinek yarısı daha sonra kahramanın kafasına çarptı, Gloucester’a sadece 10 dakika saha pozisyonu kazandırdı ve Nicky Robinson hücumda basit bir penaltı ile golü attı.
Glasgow, parkları muhalefetin yarısında derin tuttu ve üçüncü ceza puanı verdi ancak Robinson, ikinci cezası ile iki dakika sonra farkı azalttı. Parklar, Gloucester’in yerine başka bir yanlış vuruş yapmasına izin vermeden tekrar cevap verdi ve oyunun ilk denemesinde Sharples’i kurdu.
Ancak Warriors sinek-yarısı, beşinci penaltısı ile Glasgow ilerlemelerinin hakimiyetini doğruladı ve yarım saat sekiz dakika, Evans’ın evinde denemek için çarpıcı çapraz bir hareket gördüğünü doğruladı.
Mağlubiyetli bir Gloucester, parkurun uzun pasları tam destekli Stortoni’nin puanı kazanmasıyla sonuçlanınca, sayıları iki sayı atmayı kabul etmedi. Dönüşümler Parks’ın ilk yarıyı 17 sayıya çıkardı ve ikinci yarıya yalnızca üç dakika daha ceza puanı verdi.
Gloucester geriye vurmayı denedi ancak ev sahibi ekip, Tim Buxton’un tüm baskısını ıslatıp Dave Attwood’u vahşi Glasgow savunması ile geri çekti.
Kelly Brown ve Richie Vernon birkaç kopuşa öncülük ettiler, ancak Glasgow, Gloucester’i tehlike bölgesinden daha uzak tutmak için memnun olsa da, kendi yarısı içinde sıkıştı.
Glasgow, Gloucester’in buhardan kurtulması ve Glasgow’un tekrar topa başlamasına 10 dakika kaldı ve yedinci penaltıları üzerine fikirleri ve parklar çarptı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.