Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gooch: İngiltere’ye kazanmak için yardım etmek istiyorum

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:05

Description

Eski İngiltere kaptanı, başlangıçta bu ay Güney Afrika’ya karşı Centurion’da yapılan ilk Testin sonuna kadar turistlerle birlikte olacak. İngiltere’nin en iyi test pilotu Gooch, eski Essex’li batsman ve ulusal teknik direktör Andy Flower’a yardım etmek için görevlendirildi.
“İngiliz kriketiyle ilgisi olan her şeyden yardım etmesi için İngiltere takımına yardım etmesi ve ona yardım etmesi istendiğinde büyük bir onur duyuyoruz” diyen 56 yaşındaki oyuncu, bunun başlangıcında ulusal kadro yönetimiyle son resmi olarak ilgileniyordu. yüzyıl.
“Yerli oyuna dahil olan birçoğumuz için, ilgilendiğimiz tek şey İngiltere takımını desteklemek ve İngiltere kurulumu için oyuncu üretmek.
“Tahrik edilmiş bir birey olduğunuzda, ulusal sporunuzun ve milli takımınızın – yıllarca aşağı inip durduğunuz – başarıya ulaşmasını istiyorsunuz.
“Sadece İngiltere’nin kriket maçlarını kazanmasını istiyorum.”
Ancak Gooch, ilk görevinin yeni suçlamalarını doğru bir şekilde anlaması gerektiğini ve onlara ciddi olarak tavsiyelerde bulunmadan önce uyarılacağını söyledi.
“Her ne kadar oyuncuları meditasyon yoluyla izlemek çok iyi bilseler de, kişisel olarak çok şey bilmiyorum” diye itiraf ediyor.
“Bu, güvenini kazanmaya çalışırken gözlemlemek ve deneyim açısından yardımcı olup olamayacağımı görmek için bir dava olacak … Koçluk, insanların güvenini kazanmak, onları tanımaktır.
“Sadece gelip” iyi, bunu yapmak zorundasınız “diyemezsiniz, bu onun işleyişi değil, belirli bir süre boyunca bir ilişki kurmanız gerekiyor” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.