Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Güney Afrika aktörleri, Hudson’a Winnie Mandela olarak öfkeli

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:55

Description

Dreamgirls aktris, ünlü politikacı uzun zamandır birlikte olan eşi hakkında, Güney Afrikalı film yapımcısı Darrell J. Roodt’un yeni Winnie oyuncusu Winnie Mandela’yı canlandıracak.
Hudson baş rolü oynamaktan çok memnundu: “Senaryoyu okuduğumda zorlandım ve taşındım Winnie Mandela karmaşık ve olağanüstü bir kadın ve aktrisin onu resmileştirmesini istediği için onur duyuyorum. anlatılması gereken tarihin bir parçası. ”
Ancak Hudson’ın ataması, Güney Afrika Yaratıcı İşçiler Birliği üyeleri arasında, yerel bir aktrisin ülkenin tarihi için o kadar önemli bir filmde yerini alması gerektiğinde ısrarcı davranıyordu.
Birliğin genel sekreteri Oupa Lebogo, Hudson’un atışı yeniden değerlendirilmediği takdirde resmi boykot etme tehdidini de veriyor.
Lebogo, “Bu kararın tersine çevrilmesi gerekiyor, şimdi durdurulması gerekiyor, konu tartışmaya açılmıyorsa, filmin üzerine bir moratoryum uygulanması için baskı yapacağız” dedi.
Protestocular ayrıca Hudson’un film projesine dahil edilmesinin ülkenin film endüstrisinin gelişmesini engelleyeceğini savunuyorlar.
Birlik başkanı Mabutho Sithole, Citizen gazetesine “Kendi Hollywood’umuzu geliştirmek ve ithal etmek istiyoruz” şeklinde konuşuyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.