Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gus Poyet Fabian Delph’in elfine zarar vereceğinden korktu

  • Listed: 11 Ekim 2017 00:35

Description

FABIAN DELPH, Aston Villa için çok fazla Premier League maçı oynayamayabilir – ancak yine de bir fincan kazanan madalyasını kavrayarak bitirebilir.
Yaparsa, kimse Gus Poyet’ten daha az şaşıracaktır.
Poyet, Dennis Wise’ın Leeds’teki asistanı Martin O’Neill için büyük bir varlık haline gelecekken zorlu ve eğlenceli oyunlarda sertleşmesine yardımcı olan sıska çocuğu düşünüyor.
Delph’in Poyet’teki Brighton’a karşı 62. dakikalık grevi, geçen yaz Elland Road’u terk etmesinden sonraki ilk hedefiydi ve O’Neill’i, Carling Cup finalinde Manchester United ya da Manchester City’i alırken başlamak için uygun olduğunu ikna etmek için yeterince şey yaptı. Gelecek ay Wembley.
Poyet’in hiç şüphesi yoktu, eski Leeds stajyerinin Delph’i, Mayıs 2007’de Derby’ye karşı 16 yaşında yaşadığı Leeds liginde yaptığı gibi.

    “Çok küçük görünüyordu, belki o gün için hazır değil. Ama zor biri, “dedi Poyet.
“Personel her Perşembe öğleden sonra 16 yaş altı kişilere karşı oynardı ve ona karşı oynadığınızda onun ne kadar zor olduğunu fark ettiniz.
“Yapımında fiziksel olarak güçlü olmasa bile, onun hazır olduğunu biliyordun. Dennis’in söylediği gibi, birkaç çatışma vardı, ama Dennis’le benden daha fazla çatışma vardı.
“İngiltere’nin en iyi takımında oynarken görmekten mutluyum ve önümüzdeki dört ya da beş yıl içinde Villa için çok önemli olabilir.
“Sanırım bir kaç ay daha yatağa götürecek. Unutmayın, Ligi’nden geldi ve bu seviyede muhalefetin üstesinden gelemeyeceği şeyleri yapabildi.

    “Uluslararası oyunculara karşı oynarken bir kez bir şeyler yapabilirsiniz, ancak iki kez yapmayacaksınız. Bu, Fab’i fazladan bir seviyeye taşıyacak bir futbol anlayışı. ”
İngiltere 21 yaş altı yıldızı Delph, Villa için sadece iki Premier League başlıyor ve FA, Carling ve UEFA Kupalarında beş kez daha turnelere çıkıyor.
O’Neill, “Buraya ilk takım futbol sözü gelmedi. Bastığını biliyordu ve kolay olmayacaktı. Ancak kendi yeteneğine yeterli güveni var ve sanırım gerçek anlamda kaliteli bir oyuncu olma kabiliyetine sahip.
“O çok sessiz ve çok söylemiyor – bana değil – ama hepsi için geçerli! Oğlanlarla iyi geçinir ve burada popülerdir, fakat onun içinde biraz kurşun geçirmek zorunda kalmış eski bir çizgi var.

    “Birkaç rezervasyonu var, ama hevesli ve bana Leeds’deki beş tarafın bu şekilde oynadıklarını söylüyor – birbirlerine girdiklerini. 100 oyuncumuz olsaydı, umursamaz olurdum – hepsini atlatırdı! ”
Nathan Delfouneso ve Ashley Young, O’Neill’in Carling Kupası yarı finallerinde Blackburn’u yenen altı oyunda Brighton’u sallamak için mücadele eden Villa’da gol attılar.
Defans oyuncusu Tommy Elphick ve tecrübeli forvet Nicky Forster, Brighton için ağ oluşturdu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.