Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiliz Atçılık Otoritesi sessiz kaldığı için skandal öfkeli

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:30

Description

Dün gece Yogita Popat’ın bütünlüğünün başkanlığından emir aldıkları üzerine titreyen bir ışık tutmayı reddeden İngiliz Atçılık Otoritesi’nin en iyi pirinci dün gece kazdıklarını açıkladı.
BHA’nın başkanı Paul Roy’un 2007’de yeni otoriteye liderlik etmek üzere atandığı zaman açık bir organizasyon olacağı konusunda cesurca vaat eden şey, geçici veya başka bir şekilde, kaldırılmasındaki taş duvarları ile tamamen çelişiyor.
Roy sözü verdi: “Sporu gözden uzak tutmalı, insanlara daha iyi anlatmalıyız.
“Yarış, kendime dahil olan milyonlarca insanın tutkusu. BHA’nın, sporun tüm sektörlerinin ortak yarar için birlikte çalıştığı bir ortam yaratmasını istiyorum “dedi.
BHA’nın spor için “tek ses” ile konuşacağına söz verdi. Dün gece hiç ses yoktu. Sadece sessizlik – kilit görevlilerinden biriyle askıya alındı.

    Roy’un sözleri örgütteki sağır kulaklara düştü, çünkü onun altındaki olanlar sözlerini görmezden geldi ve panjurları sıkıca taktılar.
Express gazetesinin dün yaptığı konuşmada, Express’in BHA’nın sporun polislik sisteminin tam kalbinde olduğu ve eğitmenlere ve jokeylere kişisel bilgi vermenin tehlikeleri hakkında kişisel olarak tavsiyede bulunan Popat’ın, yetkilinin merkezinden ayrılması söylendi ve bilgisayarına el koydu.
Dün gece BHA patronları, polisin getirildiğini onaylamak ya da reddetmek ya da kötü muamele iddialarının ölçeğini ortaya koymak için bile reddetti.
Tüm bunlara rağmen, Express, Bayan Popat’ın daha önce Bok’un jokey ve eğitici de dahil olmak üzere lisanslı insanlara karşı haksız yere davrandığı durumlarda çok gizli bilgiler edinebileceği, İstihbarat Müdürü olduğu güvenilir bir kişi olduğunu keşfetti.

    Telefonuna cevap vermeyi reddeden Ms Popat, aynı zamanda Crimestoppers’la birlikte çalışan BHA’nın isimsiz tanıtım hattı olan RaceStraight’a da yönelmişti. Arayanların gizliliklerini garanti eder ve bilgiler, olumlu sonuçlara yol açtığında bilgi verenlere ödül verir.
BHA’nın yarışları temiz tutmak için mücadele etmesinin temel taşıydı, ırza geçme iddiası ve iç bilginin geçilmesi üzerine çeşitli tartışmalı sorularla direkt olarak güvenlik direktörü Paul Scotney ile birlikte çalıştı. Yarışçının içerideki çalışmalarıyla ilgili bir içeriden bir kişi dün gece şunları söyledi: “Bu kişi, yargılanmaya başlamış hassas davalarda çok hassas alanlarda kanıt topluyordu ve en kötü senaryo, bir mahkûmun yanlış bir şekilde elde edildiği şeklinde. , bu korkunç olurdu. ”

    BHA “kategorik olarak inkar” Bayan Popat’ın herhangi bir jokey yarışmasına veya bahis oynamasına karıştığını belirtti. Bilgisayarının incelenmek üzere götürüldüğünü inkar etmedi.
Bir sessizlik duvarı, “Hangi iddialara kavuştu?” Polis katildi mi? Bayan Popat tam para cezası ile mi askıya alındı? Cep telefonunu ele geçirdi ve kayıtları “kontrol edildi mi?”
Sessizlik talihsizdir, çünkü jokeyler veya eğiticiler sıraya girmekle suçlanıyorsa, iddia edilen “suç” ayrıntısının açıklanmasında boşa harcanmaz. Old Bailey davasının çöküşünden sonra, başkalarının yanı sıra en iyi jokey Kieren Fallon’u içeren Scotney altında, Ms Popat’ın bölümünün arkasında duran BHA için daha da kibirli olamazdı.

    BHA medya ilişkileri müdürü Paul Struthers dün gece şunları vurguladı: “Bu aşamada yorum yapamayız.” Baha ayrıca, Ms Popat’ın askıya alındığının, iki jokeyle yakın ilişkileri olduğundan dolayı fısıldadığını reddetti; kaldırılmasının sebebi. Ayrıca, kendisinin artık görevinden alınmayan eski bir yarış yetkilisine yakın olduğu da ileri sürüldü.
Struthers Express ile konuşmak için endişeli olmayabilir, ancak meseleyi ciddiye alıyor. Cheltenham’daki yarışlara bugün yaptığı gezi iptal edildi ve BHA’nın Londra Genel Merkezi’ndeki masasında olacak.
Söyleyecek bir şey olup olmadığı başka bir konudur. KAZANMA: güvenlik sırası derinleşir ‘Bir mahkumiyet yanlışsa, çok ağır’

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.