Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiliz kurbanları, Madoff üzerinden bankaları dava ediyor 62 milyon doları aldatmaca

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:05

Description

İngiliz ve Avrupalı ​​hukuk firması Edwin Coe tarafından temsil edilen bir grup yatırımcı, paralarını Madoff’un 50 milyar dolarlık piramit şemasına yatırmaktan dolayı Barclays, Credit Suisse, UBP, UBS ve HSBC’ye dava açacak.
Davanın başında bulunan Edwin Coe başkanı David Greene, yatırımcıların bu hafta Yüksek Mahkemedeki bankalara karşı açtığı iddiayı açtıracağını doğruladı.
Şemanın pek çok önemli kurbanı arasında Henry Kissinger’ın ailesi ve steven spielberg, Liverpool Kent Konseyi ve şehir süperyancı Nicola Horlick’in sahip olduğu hollywood yıldızı John Malkovich vardı.
Geçen Haziran ayında Madoff 150 yıllık hapis cezasına çarptırıldı ve 170 milyar doları (106 milyar sterlin) ödemeyi emretti.
ABD makamları şu anda kardeşi Peter’ı, dolandırıcılık yakınlarının birincil bir soruşturma konusu olmak üzere soruşturuyor.

    Peter Madoff, kardeşinin borsa borsa şirketinde uyum görevlisi olarak çalıştı. Madoff’un işlerini bitirmek ve ABD’li kurbanlara para iade etmekle görevlendirilmiş olan mütevelli Picard tarafından dava açılıyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.