Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere, top müdahale ikilisi temizlendi

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:30

Description

Oyuncular ayrıca, eski kaptanı Michael Vaughan tarafından kınanırken, Hakemler, Broad’un topun üzerinde yürürken ve Newerson’taki üçüncü günde tırnaklarıyla üzerinde çalışan Anderson’u gösteren video kanıtını incelediğinde cevaplanacak hiçbir vaka bulunmuyor olmasına rağmen, kınanmıştı. “İngiltere yakalanmış,” dedi Vaughan. “Sadece topu salınımını tersine çevirmeye çalışıyorlardı.
“TV ekranlarında oldukça kötü görünüyor, oldukça hayal kırıklığına uğradım çünkü bir oyunda bu tür bir hareketi görmek hoşuma gitmiyor. Kriket dünyasına bakmak zorundasın ve Pakistan olsaydı ne yapardık? Çok hassas bir durum. Bunu oyunda görmek hoşuma gitmiyor. ”
İngiltere’nin üçüncü testte topa yaptığı veya yapmadığı şey, onları pek iyi yapmadı. Bugün ikinci turlarında 132-3’te varilin üzerine bakıyorlar.

    İngiltere halen 334 zaferden kaçıyor ve gerçekçi umutları, seride 1-0 öne geçmek için beraberlik için bütün gün eli kesmek.
Güney Afrika savunma oyuncusu AB de Villiers, İngiltere’nin kendi takımından daha önce geri vitese geçme yöntemlerini sorgulayan “Bootgate” töreninde bir diğer sürpriz yarışmanın drama arkasında Rumbling.
İngiltere’nin Güney Afrika’daki çöküşte aniden ikinci kat kazanan wickets’ı aldığı Durban’daki zafere özellikle dikkat çekti.
“Kingsmead’de konuştuğumuz için top oynarken topa baktığımızda kaptan biraz daha erken topu geri alacaklarını sordu,” dedi De Villiers.

    “Takımlar arasındaki gerilimler Kingsmead’de kazandıklarında oradaydı, yeterince gerginlik var, çünkü kaybetmeyi sevmiyoruz, özellikle kendi ülkemizde.”
“Sorular bu Testten birkaç gün önce istendi ve hala biraz daha hızlı tersine çevirmek için var. Belki sadece daha fazla becerileri vardır.
“Hiçbir şey görmedim – Sadece biliyorum, bizden bir kaç önce ters çevirdiklerini biliyorum. Hepimiz sallanmayı tersine çevirmekten hoşlanıyoruz, ancak sivri uçlarla üzerine basmamız gerekmiyor. ”
Güney Afrika, hakem Roshan Mahanama ile temasa geçmekle yakındı ancak resmi bir yazılı şikâyet yapmaktan vazgeçildi.
Ancak De Villiers, “Resmi bir şikayet olmalı. Toptan bir parça deri vardı ve ilk kez olmadı. Bu olmamalı Bu biraz yaramaz. ”

    İngiltere’nin vekili Alastair Cook, “Yaptığımız şeyin iyi olduğunu ve tüm TV kanıtlarıyla hakemler ve hakemlerin yanlış bir şey yapmadığımızı söylediğini biliyoruz” dedi.
Güney Afrika menajeri Dr Mohammed Moosajee şunları söyledi: “Top değiştirildi. Bunun yanlışlıkla yapıldığını ya da yapmadığını anlayamadık ve karar için maç hakemi için ayrıldı.
Diyerek şöyle devam etti: “Başka bir işlem yapılmasına gerek olmadığını ve biz bunun için mutlu olduklarını söyledi.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.