Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere’nin birçok kahramanı

  • Listed: 11 Ekim 2017 18:25

Description

Yaralı, elbette, yetersiz bir kelime, barınak yaptığımız nazik bir örtmece. Bir et yara ya da kırık kemik ya da burkunuz varsa, kesinlikle yaralandı, ancak parçalanmış çerçeveleri kefen ve gövde torbalarıyla örtülenlerden farklı olarak bizi korkunç hale getiren erkeklerin geçit törenine gerçek bir adalet getiren bir kelime değildir savaşın gerçek gerçeklerini anımsatan hatırlatıcılar.
Onlara göre, bizim adımıza acı çektirmesini istediklerimizin kanıtı görüyoruz. Bazı MOD kayıtlarındaki istatistikler değil, hayatlarının geri kalanında sakat, bozuk, felç edilmiş veya kör olan insanlar.
Ancak bu korkunç vakalarda bile gerçeğin bir kısmını görüyoruz. Gıcırdayan veya konuşlandırılmış olanları sevenler, bir sonraki paragrafı atlamak isteyebilir; çünkü bu, acımasızdır, ancak bir amaç için öyledir.
Ayakta kalmış ampute’leri gördükleri zaman temizledik, dikildik ve psyched yaptık. Cerrahi olarak tedavi edilen güdük savaş alanına benzemiyordu; burada askerler ve yoldaşları kan dökülmüş haldeydi.

    ve bir zamanlar yaşayan, insan vücudunun enerjik parçası olan parçalanmış bir bacak.
Burada gördüğümüz belirlenen yüzler, ölümlü korku ve acıyla çarpıtmıştı. Neşeyle gülümseyen ağızlar anlatılamaz acıyla çığlık attı. Bozulmamış üniformalar, kahreyen cesetlerden ödün verilmesi gereken kanlı paçalık şeritlerdi. Üzgünüm ama doğru ve Hollywood’un tasvirlerinin ötesine geçerek uçurumlara bakmalıyız ve o zaman bile yarısını görmedik.
Yine de bu korkunç savaşa devam etmeliyiz ve savaştığımız düşmanın doğasını asla asla kabul etmemeliyiz.
Bin Ladin’e göre, Tanrı yasağı ve tüm acımasız aşırı merak edenler o kadar az miktarda azınlık isterler ki, masumlara, çocuklara ve yaşlı halka ve bir günlük iş için uğraşan sıradan ölümlülere uygulanabilirler. Unutmayın ki 9/11 ve bu ülkede 7/7.

    Bu vahşetten kurtulanlardan çoğu da sakat ve özürlü. Diğerleri yaşam için psikolojik olarak etkilenir.
Henry Allingham ve Harry Patch’in üretimi bunun kabuk şoku dedi. Buna biraz daha grandiloquently diyoruz.
Travma Sonrası Stres Düzensizliği, ancak bunun adı ne olursa olsun, aynı şeyi ifade eder: cehennemi yaşamak ve yalnızca acı çeken şey tarafından değil, aynı zamanda görülen şey tarafından da getirilir.
Terörist saldırıların kurbanları, ordu veya rezerv için gönüllü olanlar ya da bir çeşit hazırlık yapmak zorunda kaldıkları askerler değildir. Onlar sizin gibi korkuya hazırlar, ancak saldırılar serbest bırakıldığında siviller de kahraman olurlar, böylece hala kaçarken kaçmak yerine diğerlerine yardım ederler.

    Yakında hediyeler açacağız ve şölen açacağız ve aileyle çevrili olacağız. Belki de her ikisi de Noel günü iki dakika durup, armağanlara, çatal bıçak takmaya el koyan ve bir zamanlar bir baba, erkek kardeş veya oğul tarafından işgal edilen boş koltuğa ağlayanlara hatırlayabiliriz Ayrıca bazılarının teröre yakalanmış siviller olduğunu belirtti.
Öyleyse, onları yenmek için ne gerekiyorsa, bu teröristlerin asla kazanamayacağına eşit derecede vaaz verelim.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.