Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Irkçı İskoç grupunun arkasındaki adam

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:00

Description

Bruce Ogilvie, yasadışı gruba olan bağlantıları itiraf etti; bu, 1990’lı yıllarda İngiliz İngilizlerine karşı yıldırma ve taciz kampanyası düzenleyince kötüye gitti.
Montrose’tan üçünün babası bir internet forumunda “İskoçya’yı yabancı bir istiladan korumak” için örgüt kurduğunu açıkladı.
Ogilvie, milliyetçi web sitesinde, Circle of Gentlemen’e, iki yıl boyunca isimsizlik yaptıktan sonra Settler Watch’daki rolüyle ilgili gerçeğin söyleneceği zamanı yazdı. Herhangi bir şiddetten sorumlu olduğunu inkâr ederken, görüşlerinin ırkçı olarak görülebileceğini kabul etti.
Settler Watch, orta ve üst sınıf İngilizlerin İskoçya’nın kırsal, kasaba ve köylerine akın ettiğini vurguladı.

    Ogilvie şöyle dedi: “Eğer bu ırkçı ise, o zaman ben bir ırkçıyım.
“Sadece altı kişiydik, ancak başkaları da veda çağırdı. Diğer insanların eylemlerinden sorumlu tutulamayız. ”
Geçen yıl Ogilvie, Aberdeenshire’daki Aboyne’deki bir otele üç Saltier bağışladıktan sonra Birinci Bakanla el sıkışması fotoğraflandı.
Ogilvie’nin Bebo sitesi, “Tosh, İskoç Patriot, 18.10.04” mesajını taşıyan bir Saltire’nin fotoğrafını sunuyor; İskoç Ulusal Kurtuluş Ordusu eski bir üyesi olan ve 12 yıllık bir cezaevinde çalışan Andrew McIntosh’un ölümüne açık bir göndermede bulundu. mektup bombası kampanyası için ceza.

    Ogilvie’nin karısı, temas kuramayacağını söyledi. Settler Watch hakkında yorum yapmayı reddetti ve ekledi: “Bu çok uzun zaman önceydi.”
Circle of Beyefendinin sözcüsü Ogilvie’yi forumdan yasaklama düşünüyordu.
Salmond’a yakın bir kaynak: “Birinci Bakan, her yıl binlerce kişiyle buluşuyor ve bu kişinin görüşleri hakkında hiçbir fikri yoktu.
“Daha önce ya da o zamandan beri onunla karşılaşmadı.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.