Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

John Travolta Haiti’ye kabartma malzemelerini uçuruyor … kendi adımında

  • Listed: 11 Ekim 2017 03:25

Description

55 yaşındaki adam Boeing 707’yi Pazartesi gecesi Florida’dan çıkardı.
Doktorlar ve Scientology bakanlarından oluşan bir ekiple geldi. Jet, dört ton tıbbi malzeme ve hazır yemek randevusu taşıyordu.
İlk uçuş dersini 15’te kazanan Pulp Fiction yıldızı, aktris karısı Kelly Preston, 47 ile birlikte eşlik etti.
İnişten sonra, Travolta acil kargonun boşaltılmasına yardımcı oldu.
Dedi ki: “Aslında Haiti’ndeki durumu değiştirmemize yardımcı olabilme kabiliyetine sahibiz ve yardım etmek için bu uçağı kullanamayacağımızı göremiyorum.”
Yıldız, Ağustos 2005’te New Orleans Kasrığı Kasırgası sonrasında çabalara yardım etme misyonunu karşılaştırdı.
Dedi ki: “Bu uçakla hemen oradaydık, çünkü bunu yapabilecek yeteneğe ve araçlara sahibiz, bence bunu yapmak için bir takım sorumluluğunuz var.”

    Dün, 4 bin açlık Haiti, BM barış gücü askeri yiyecek dağıtımı yaparken başkent Port-au-Prince’teki başkanlık sarayının sarhoşluğu nedeniyle geçici kampa indi.
Ancak birlikler, çılgın kalabalığın parçalanması için biber spreyini ateşlemeye mecbur edildi. 12 Ocak felaketinden iki hafta sonra gıda yardımı almanın önemli gecikmeleri var. Brezilya Ordusu Albay Fernando Soares şunları söyledi: “Onlar şiddet içermiyor, sadece umutsuz değiller. Sadece yemek istiyorlar. Sorun herkese yetecek kadar yiyecek yok “dedi.
Bu arada, tıp görevlileri giderek azalmakta olan mallar konusunda uyarıda bulunuyorlar.
Doktorlar, ihtiyaç duyduklarını bulamadıkları takdirde deprem kurbanlarını durdurmak zorunda kalabileceğinden korkuyorlar. Tıbbi malzeme arzının organizasyonunu eleştirdiler ve hastalık riski artıracağını söyledi. İngiliz hayırsever Merlin’ten sağlık görevlileri dün Port-au-Prince’le ilgili gerekli ekipmanı bulmakta başarısız olduktan sonra çılgınca arama yapmak zorunda kaldılar.

    Merlin doktoru Batı Yorkshire’dan bir A

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.