Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Julian Dicks: Taraftarların West Ham’i geri getirmesi

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:55

Description

Julian Dicks 1988’de aynı geziye çıkmış, Boleyn Ground’un Demir-sert bir idolü haline geldi ve bir keresinde, hayranlarını tüy dökmek için yönetmenleri halka açtığı için iki haftalık ücret cezasıyla cezalandırıldı.
Upton Park, Sullivan ve Gold’ın bugün Blackburn’a karşı devralınmasından bu yana ilk ev maçına hazırlanırken, Dicks – The Terminator – insanların kulüplerini geri aldığı fikrini kutluyor.
Dicks, Hammers’ı yıkmaya götüren İzlandalı bankacıları kandırıyor, aynı zamanda bir mini-West Ham haline gelen Ligi olmayan küme düşmeden kurtarmaya çalışırken kendine ait büyük endişeleri var.
Mavi Kare Konferansı Güney takımında mücadele eden Grays Athletic’ten sorumlu Dicks, eski Hammer Kenny Brown’u asistanı, John Moncur’un başkanlığını yaptı ve hatta bu hafta West Ham yöneticisi Gianfranco’nun oğlu Andrea Zola’ya kredi verildi. Başkan yardımcısı ünlü claret-and-blue kan Andy Swallow’dır.

    Şaşırtıcı bir şekilde, Zola junior parlak babası tarzında bir saldırgan büyücü değil, 19 yaşındaki sol arka, ancak Dicks: “O harika bir futbol beyin vardır ve bunu öğretemezsiniz diyor. Genlerde var. Ve sıkışabilir ve kendisini biraz geride bırakabilir.
“West Ham’da yedekte kaldı ancak her hafta oynamak istiyor, bu yüzden bize bir süre gelip etkileyici görünüyor” dedi.
Doğu Londra ve Essex’in daha geniş bir futbol topluluğu rahatlama nefesleri çekerken, bu eski Çekiçlerin hepsinde sahada hayatta kalmak için savaşmak üzere Grays’te bir araya gelen bir ironi var.
Sullivan ve Gold, West Ham’ın% 50’lik hisselerinin satın alınmasının ardından kulübü Reykjavik’teki çökmekte olan bir finans dairesi tarafından stokta kalma endişesiyle karşı karşıya kalan limbo topraklarından kurtardıktan sonra muhteşem bir karşılama yapacaklarına emin.

    Oyunda en korkunç geriye dönüş olarak iki büyüde 262 kez oynayan Dicks, tüm sıkıntıdan sonra, kulübü destekleyen iki kurnaz işadamının elindeki bütün eğilimleri kucaklayan son derece sevindi. modern Premier Lig.
“Sullivan ve Altın gerçek Batı Ham destekçileriyledir ve bunu biliyoruz çünkü yıllardır söylüyorlar, sadece yakınlarda değil kamu tüketiminde” dedi Dicks.
“İzlandaca görevliyken ne aldık? İçeri giren ve çok fazla ses çıkaran bir adam, herkese West Ham destekçisi olduğunu ve başın beladan başka bir şey çıkmadığını söyledi. Hayatımın en güzel yanı, West Ham ile 11 yıl geçirdim. Ama geçen sezon geri döndüm ve içeri girmeme izin vermediler. Artık kulübümde bir şey hissetmediler.

    “Ancak taraftarlar harika. West Ham’ın gerçekte bunları oluşturuyorlar ve eminim ki hayranları kulübünü bu şekilde eşiğine getirmiş olmaktan çok memnundur.
“Onlar orada aptal değiller. Muhtemelen Premier League şampiyonluğunu kazanmayacaklarını fark ediyorlar, ancak iyi bir fincan koşusu seviyorlar ve kulübü seviyorlar ve bu çok önemlidir. Birmingham’dayken bile oynamak için her zaman harika bir yerdi. Ve taraftarlar benim için o kadar güzel ki şimdi goozebumps’la konuşmaya başladım.
“Upton Park’ın biraz atmosferi kaybettiğini söylemek zorundayım, sanırım saatlerin bir işareti. Ve Olimpiyat Stadyumuna taşınma fikrini de sevmiyorum. Sadece doğru gibi gelmiyor. ”

    West Ham’da yaşananlar, arazideki en büyük kulüplerin destekçilerinin (Manchester United ve Liverpool) kendi yer almayan yabancı sahipliklerine karşı isyan ettiği bir dönemde önem taşıyor. Bugünün maçı sadece bir kutlama olarak görülebilir; Premier League kulübü İngilizlerin eline geri döndü. Değişiklikler olacak, ancak umut kulübün ruhuna da bakım olacak.
Dicks’in, halk tarihine kendi özel yerinde olması, kulübün yeni bir standı finanse etmeye teşebbüs etmeye teşebbüs ettiği Bond Şemasına karşı ünlü bir konuşma yapması sonrasında.
Protesto gösterileri istendi ve sahada istila çıktı ve her yerde hayranlara sorun gelince erken bir uyarıydı, ancak başarısız oldu.

    Dicks, “Temel olarak, çöp futbolunu izlemek için insanların bilet fiyatlarını üst üste 975 TL ödemelerini istiyorlardı” diyor. “Bunun yanlış olduğunu düşündüm ve öyle söyledim.”
Dicks, kendi çalkantılı geçmişi olan ve pek çok yönetsel değişikliğe uğramış olan Grays’i çalıştırma biçiminde taviz vermiyor ve geçen salı Zola Junior’ın Kidderminster Harriers’daki ilk başlangıcında büyük bir yenilgi olan 4-1 yenilgiye uğradı.
Dicks, “Bir sürü yeni oyuncu getiriyoruz, çünkü temelde çok fazla çalışmak istemiyorduk” dedi Dicks.
“Bazen utanmaktaydı, yine de iyi paralar vardı. Bu yüzden en alttan ikinci konumdayız. Ama şimdi şeyler değişiyor. Onunla kavga edeceğiz. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.