Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kaçıranlar, İngiliz oğlan için £ 100,000 talep ediyor

  • Listed: 4 Ekim 2017 21:20

Description

Kötü niyetli dört kişilik çete genç Sahil Saeed’in anneannesinin Pencap’taki evine patladı ve çocuğu almadan ve fidyeyi talep etmeden önce altı saat boyunca aileyi dövdü.
Adamların terörle bağlantılı olmasından korkuluyor. Bölgedeki kaçırılmış kaçırma olayları El-Kaide’ye kaynak yaratmakla bağlantılı.
Oğluyla birlikte oğlanın hasta büyükanne- sini ziyaret etmek için uçup gitmiş olan Peder Raja Naqqash Saeed – böylesine büyük bir miktar artırabileceklerinden korkuyor.
Dün, Oldham Oldham’daki Oldham’daki aile evinde konuşan Sahil’in annesi Akila, 31 yaşındaki “tatlı küçük oğlanın” sağ salim olmadan iyileşmesi için çaresiz olduğunu söyledi.
Ağlamıştı: “Orada olmaktan çok mutluydu, ama bana” Chapattis’den bıktığım için bir ceket patatesi için sabırsızlanıyorum “dedi.
Rushcroft İlköğretim Okulu öğrencisi Sahil’in muhteşem bir tatil geçirdiklerini söyleyen Akıl, iki kızı – dört Anisha ve Hafsah, 21 ay – geçirdi.

    Polis ailesi irtibat görevlileri tarafından çevrili gözyaşı ağlayan Akila şunları söyledi: “Buradan bir şey yapamayız. Tek yapmamız gereken oğlumu geri getirecekleri dua etmek.
“Kızkardeşim çaldığında sabah 7.45’de kızımı okula hazır hale getirdim. “Oturmanız gerek, kötü haberlerim var” dedi ve Sahil kaçırıldığını söyledi. Neden oğlumu istiyorlar? Neden ailemi hedef almışlar? 100.000 Pound istediğini duydum. Bu kadar parayı nasıl alabiliriz? ”
Adam kaçıranlara ne diyeceğini sordu ve “Lütfen onu geri getir” dedi.
Bay Saeed, bütün gece ailece silahlı olarak tuttuktan sonra “histerik” oldu. El bombası ile silahlanmış soyguncuların Jhelum’daki eve girdiklerini ve oğlunun çocuğun büyükannesinin yanında kaldıklarını söyledi. “Adam kaçıranlar beni ringe çakacak” dedi. “Bana söyleyeceklerini bilmiyorum – bu kadar param yok.

    “Onu istiyor ve serbest bırakıyorlarsa beni tutuyorlar. Hazırım, lütfen, ama oğlum değil. ”
Bay Saeed ailesinin dövüldüğünü, tokatlandığını ve soyguncuların altı saatlik bir sıkıntı içinde vurulduğunu söyledi.
İslamabad’daki İngiliz Yüksek Komisyonu sözcüsü yerel yetkililerin kaçırmayı araştırdığını söyledi. “Bana,” Oğlunu alacağız ve 100.000 Pound ödemeniz gerekecek “dedi.
Dışişleri Bakanlığı sözcüsü, “Konsolosluk yardımı sağlıyoruz ve baba ve polise söyledik” dedi.
Pakistan her yıl yüzlerce kişiyle kaçırılmak için dünyanın en tehlikeli beş ülkesi arasındadır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.