Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kanada, 19 milyon dolara sahtekarlık yapmak istiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:40

Description

Toronto Mukayeseli Tony Vella, Toronto’daki 51 yaşındaki Weizhen Tang, kendisini Aralık ayında vazgeçmeye karar verdi ancak açılmadığını söyledi.
Constable Vella, kendisini “Çin Warren Buffett” olarak nitelendiren Tang’ın görünüşte Hong Kong’da olduğunu ve Kanada’ya dönmeden önce savunmasını yapmak için daha fazla para kazanması gerektiğini söylediğini söyledi.
Polis, orada dolandırıcılık suçuyla yüzleşmek için onu Kanada’ya geri getirmek için yetkililerle birlikte çalıştığını söyledi.
Kanadalı polis, Ocak 2006 ile Mart 2009 arasında 100’den fazla mağdurun çevrimiçi ticaret Ponzi planı ile yaklaşık 19 milyon avrodan dolandırıldığını söylüyor.
Yetkililer, Toronto alanındaki bir kişinin 1.4 milyon sterlinini aştığı iddia edilen bir kişi dahil olmak üzere ABD, Kanada ve Çin’de kurbanların kandırıldığını belirtti.
Tang’ın avukatı Loftus Cuddy, polisin emri ilan etmesinin ardından müşterisine tavsiyede bulunmak için bir mesaj gönderdiğini söyledi.
“Bay Tang yurtdışında, nerede olduğunu bilmiyorum, Hong Kong mantıklı bir tahmin” dedi Bay Cuddy.
“Parayı kaybeden yatırımcılara dönmek için para kazanmak istediği için ticarette olduğunu biliyorum.”
Tang’ın aslen 29 Aralık’ta Kanada’ya gelmesi gerekiyordu, dedi Bay Cuddy, ancak çevrimiçi ticarette iyi bir performans izledi ve polisten bir ay uzatma arıyordu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.